bolesti noc 001

Líhame si do postele s túžbou po oddychu a regenerácii. No uprostred noci nás prebudia bolesti - krčnej chrbtice, hlavy, zubov, žalúdka, kĺbov alebo ruky. Ide o najčastejšie nočné bolesti. Aké sú ich príčiny a čo treba robiť, aby sa nám uľavilo?

detox stavy

Existuje mnoho druhov detoxikačných štiav, ktoré môžu pomôcť odstrániť toxíny z tela. Tu sú niektoré z najlepších:

znamienko

Čo hovoria vaše znamienka? Ich kontrola na začiatku leta má zmysel. Nepodceňujte tieto drobné útvary po tele.

pohyb cyklista001

Cyklistika sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou. Ako by nie. Vďaka bicyklovaniu nielenže spoznávate krásy okolia, dýchate čerstvý vzduch, ale môžete aj ubrať na váhe. Ako správne jazdiť, aby ste sa na váhu pozerali s radosťou?

ochorenie rakovina

Prírodné sacharidy - beta glukány, ktoré sa nachádzajú v niektorých druhoch potravín a húb, preukázateľne pomáhajú lepšie znášať nežiaduce účinky liečby rakoviny. Tým zvyšujú šancu pacientov absolvovať celú liečbu a uzdraviť sa.

bolest v bruchu

Ťažkosti s trávením, pálenie záhy, problémy s nafukovaním, pomalé trávenie, hnačka, zápcha, to všetko sú nepríjemnosti, ktoré komplikujú život, oslabujú imunitu a prejavia sa dokonca aj na stave pokožky či vlasov. Ako si s nimi poradiť?

pohyb senior

Začať športovať vo vyššom veku môže byť výzva, ale je to veľmi dôležitý faktor udržiavania dobrého zdravia a fyzickej kondície. Bez ohľadu na vek totiž človek potrebuje v živote dve veci – sociálne kontakty a pohyb. Užite si kopec zábavy, spoznajte nových ľudí a odmenou vám bude lepšie zdravie.

bolest chrbat krk chrbtica

Chrbtica a kĺby patria medzi najviac namáhané časti pohybového aparátu. Niet divu, že práve na nich sa potom prejavujú následky životného štýlu – dlhého sedenia, ťažkej práce, nadváhy... Hoci vyskočená platnička trápi čoraz viac mladých ľudí, stále zostáva veľkým a najmä bolestivým problémom súvisiacim s vyšším vekom.

maslo medvedi cesnak

Jarné bylinky sú vynikajúcim spôsobom, ako pridať do našej stravy viac farby, chuti a živín. Sú plné vitamínov a minerálov, ktoré nám pomáhajú udržiavať zdravie a vitalitu.

bolest klby

Bolesť kĺbov zažije v živote skoro každý človek. Často počujeme ponosy na stuhnuté a boľavé kĺby od starších ľudí. Problémy sa však nevyhýbajú ani mladšej generácii. Čo spôsobuje bolesti kĺbov a ako sa im efektívne vyhnúť?

bulgur zdravie ucinky

Táto pšeničná potravina má viacero priaznivých účinkov pre zdravie. Odporúča sa hlavne pri problémoch s pomalým metabolizmom.

krupy zdravie

Krúpy sú výbornou voľbou pre tých, ktorí mávajú problémy s trávením a hľadajú ľahkú, zdravú a výživnú potravinu.

Odporúčame