Kozmetika a zdravie

Bez správnej tašky môže byť nosenie vecí nielen nepohodlné, ale aj zdraviu škodlivé. Pri cestovaní do práce môžete mať so sebou napríklad o niečo viac vecí, ako je notebook, telefón, či fľaša s vodou, a samozrejme, všetky dobroty, vrátane vášho obeda.

Zima je časom, kedy by ste mali odložiť svoje obľúbené tenisky, balerínky alebo loafers a vytiahnuť z útrob zimných zásob čižmy, chelsea boots a ďalšie zimné topánky. Ktoré zimné topánky sú tento rok najhorúcejším trendom?

Mnohí ľudia pravdepodobne o svojich zimných topánkach veľa nepremýšľajú. Zrazu sa tak ocitnú po členky v snehu s mokrými ponožkami a omrznutými prstami na nohách. Nedovoľte, aby sa to stalo aj vám! Na čo teda pri nákupe pánskych zimných čižiem myslieť, a ako vybrať tie teplé a nepremokavé? Tu je niekoľko rád.

Každý rok sa na trhu objaví mnoho kozmetických noviniek, ktoré sľubujú omladenie, ozdravenie či zjednotenie pleti. Ako si z takého množstva vybrať to najlepšie? Odpoveď je jednoduchá, stačí si pozrieť zloženie a hľadať v ňom napríklad niektorú z nasledujúcich zložiek.

Ukladajte výrobky do „Obľúbených“ kliknutím na ikonu srdce. Takto môžete ľahko sledovať ich aktuálnu cenu, koľko je záujemcov a preceniť vhodnú chvíľu pre najvýhodnejší nákup pred všetkými ostatnými.

Teplota klesá pod bod mrazu. Je vhodný čas na nákup teplého vrchného oblečenia. Hľadáte niečo cenovo dostupné? Dámske značkové bundy so zľavou si môžete kúpiť vo výpredaji. Sú módne a budú nás sprevádzať ešte dlhé roky.

Tohtoročná jeseň sa prikláňa k elegantnému štýlu, ktorý nie je predimenzovaný. Pôsobivá estetika však neuberá na funkčnosti. Trendy outfity sa ľahko môžu stať súčasťou aj Vášho šatníka. Ako však zladiť šaty s kabelkou, aby ste odzrkadľovali atmosféru jesene?

Pri výbere aktívneho oblečenia na cvičenie musíte zvážiť omnoho viac vecí, ako len váš pocit v danom kúsku, keď si ho na seba oblečiete v šatni. Iste, mikina je teplá a pohodlná, no možno sa v nej budete pri kardio tréningu zbytočne zahrievať alebo vás pri zdvíhaní činiek bude zbytočne obmedzovať. Oblečenie na cvičenie by malo fungovať tak dobre, ako vyzerá. Ako si teda vybrať skvelú mikinu vhodnú na cvičenie?

Klasické ruksaky sa v priebehu niekoľkých posledných rokov stávajú čoraz obľúbenejšími doplnkami. Ženy ich rady nosia všade a nahrádzajú nimi tradičné kabelky. Niet divu – batohy sú elegantnými, pohodlnými a roztomilými spoločníkmi. Dámy si však často kladú otázku – dajú sa nosiť aj so šatmi tak, aby vyzerali dobre? Rozhodne áno – poradíme vám, ako na to!

Zablatené cesty, dažďové prehánky a šmykľavé cesty od všetkého farebného lístia – jeseň je v skutočnosti nádherné obdobie, no má však aj isté úskalia. Dokonalé topánky sú teda nutnosťou. Počas jesenného obdobia sú ideálnym spoločníkom šnurovacie čižmy – šnurovacie topánky, členkové čižmy alebo čižmy.

Jóga, beh, tenis a mnoho ďalších športov vykonáva niektoré z nás viac či menej po celý život. Či už sa ale venujete akejkoľvek fyzickej aktivite, nemali by ste zabúdať na kvalitnú športovú bielizeň. Poďme sa spoločne pozrieť na to, aké kúsky sú pri športe nevyhnutnosťou aj ako sa o bielizeň po fyzickej aktivite postarať.

Aké farby oblečenia nosíte najčastejšie? Je Váš šatník farebný alebo skôr tlmený, s oblečením v jednom odtieni? Bez ohľadu na to, či uprednostňujete čiernu alebo červenú, pamätajte, že sa oplatí mať v šatníku niekoľko modelov dámskych búnd, aby ste si mohli vytvoriť viacero štýlov na rôzne príležitosti.

Odporúčame