Kozmetika a zdravie

Tohtoročná jeseň sa prikláňa k elegantnému štýlu, ktorý nie je predimenzovaný. Pôsobivá estetika však neuberá na funkčnosti. Trendy outfity sa ľahko môžu stať súčasťou aj Vášho šatníka. Ako však zladiť šaty s kabelkou, aby ste odzrkadľovali atmosféru jesene?

Pri výbere aktívneho oblečenia na cvičenie musíte zvážiť omnoho viac vecí, ako len váš pocit v danom kúsku, keď si ho na seba oblečiete v šatni. Iste, mikina je teplá a pohodlná, no možno sa v nej budete pri kardio tréningu zbytočne zahrievať alebo vás pri zdvíhaní činiek bude zbytočne obmedzovať. Oblečenie na cvičenie by malo fungovať tak dobre, ako vyzerá. Ako si teda vybrať skvelú mikinu vhodnú na cvičenie?

Klasické ruksaky sa v priebehu niekoľkých posledných rokov stávajú čoraz obľúbenejšími doplnkami. Ženy ich rady nosia všade a nahrádzajú nimi tradičné kabelky. Niet divu – batohy sú elegantnými, pohodlnými a roztomilými spoločníkmi. Dámy si však často kladú otázku – dajú sa nosiť aj so šatmi tak, aby vyzerali dobre? Rozhodne áno – poradíme vám, ako na to!

Zablatené cesty, dažďové prehánky a šmykľavé cesty od všetkého farebného lístia – jeseň je v skutočnosti nádherné obdobie, no má však aj isté úskalia. Dokonalé topánky sú teda nutnosťou. Počas jesenného obdobia sú ideálnym spoločníkom šnurovacie čižmy – šnurovacie topánky, členkové čižmy alebo čižmy.

Jóga, beh, tenis a mnoho ďalších športov vykonáva niektoré z nás viac či menej po celý život. Či už sa ale venujete akejkoľvek fyzickej aktivite, nemali by ste zabúdať na kvalitnú športovú bielizeň. Poďme sa spoločne pozrieť na to, aké kúsky sú pri športe nevyhnutnosťou aj ako sa o bielizeň po fyzickej aktivite postarať.

Aké farby oblečenia nosíte najčastejšie? Je Váš šatník farebný alebo skôr tlmený, s oblečením v jednom odtieni? Bez ohľadu na to, či uprednostňujete čiernu alebo červenú, pamätajte, že sa oplatí mať v šatníku niekoľko modelov dámskych búnd, aby ste si mohli vytvoriť viacero štýlov na rôzne príležitosti.

Nástup jesene so sebou prináša záťažovú skúšku pre tvoju pleť – vlhké sychravé dni, občas mráz. Múdra žena sa na to pripraví vopred. Čo tvoja pleť potrebuje?

Premýšľate nad tým, ako vylepšiť váš štýl a vždy vyzerať šik a elegantne? Je dôležité nájsť si vlastný štýl, zistiť, aké farby a strih sa vám sedia a zohnať kvalitné kúsky. Chcete vedieť viac?

Ak hľadáte trendy kúsok, ktorý môžete nosiť na rôzne spôsoby, potom by ste mali vlastniť plisovanú sukňu. Práve plisovaná sukňa patrí medzi všestranné oblečenie, ktoré môžete nosiť v každom ročnom období. Ako ju však nosiť v kombinácii s teniskami? Pozrite si 8 nápadov od našich štylistov.

Vytvoriť outfit s párom odvážnych pestrofarebných pánskych tenisiek môže byť trochu problém. Každý si to už zažil a snažil sa prísť na to, aký outfit dokonale doplní zelené, červené alebo horčicové tenisky.

Existuje toľko rôznych typov plážových tašiek, z ktorých si môžete vybrať. Pri výbere máte dva smery, ktorými sa môžete vydať. Prvým je zvoliť neutrálny štýl, napríklad slamenú tašku alebo metalízu, ktorá bude všestranná vďaka farbe, alebo tašku s potlačou.

Ak by sme si mali vybrať jeden kúsok z dámskeho šatníka, ktorý je charakteristický pre všetky ženy, tak je to rozhodne dámska sukňa. Tento základný kúsok, ktorý by mala mať každá dáma v šatníku je skvelý najmä v tom, že sa dá kombinovať v rôznych štýloch obliekania a navyše budete v dámskej sukni pôsobiť vždy žensky.

Odporúčame