Kozmetika a zdravie

Existuje toľko rôznych typov plážových tašiek, z ktorých si môžete vybrať. Pri výbere máte dva smery, ktorými sa môžete vydať. Prvým je zvoliť neutrálny štýl, napríklad slamenú tašku alebo metalízu, ktorá bude všestranná vďaka farbe, alebo tašku s potlačou.

Ak by sme si mali vybrať jeden kúsok z dámskeho šatníka, ktorý je charakteristický pre všetky ženy, tak je to rozhodne dámska sukňa. Tento základný kúsok, ktorý by mala mať každá dáma v šatníku je skvelý najmä v tom, že sa dá kombinovať v rôznych štýloch obliekania a navyše budete v dámskej sukni pôsobiť vždy žensky.

Slnko svieti, čo znamená, že je čas preskúmať najnovšie trendy topánok, ktoré rok 2022 ponúka.

Mokasíny sú veľmi žiadanou topánkou. Milujeme ich najmä pre ich vzhľad a maximálny komfort, ktorý ponúkajú. Správne zvolené mokasíny vám poskytnú jedinečný nádych jednoduchosti a sofistikovanosti. Ako ich teda nosiť v lete?

Pleť ako zamat. Mäkká a poddajná, no zároveň pevná. Taká, aká láka pohladiť. Kto by takú nechcel?! Kým v nej máme dostatok kyseliny hyalurónovej, ktorá je ako špongia a zabezpečuje hydratáciu aj objem, pleť ostáva pružná. Žiaľ, príroda to zariadila tak, že vekom z objemu „špongie“ postupne ubúda.

Teraz, keď sú najchladnejšie zimné dni za nami, je čas zamerať sa na módne trendy jari 2022. Tie do vášho šatníka prinesú závan čerstvého vzduchu. To čo sa momentálne nosí je väčšinou to, čo sme mohli vidieť na módnych prehliadkach a v nedávnych outfitoch našich obľúbených celebrít.

Jedným z najúčinnejších prostriedkov na získanie prirodzeného lesku vlasov je olej.

Možno ste aj vy počuli, že hydratačné krémy nie sú v zime vhodné pre pleť. Opak je však pravdou – aj v zime ich pleť potrebuje a sú navyše mimoriadne potrebné.

Za ich vznikom môže stáť nesprávna vlasová kozmetika, ale aj kožná infekcia. Lupiny sú nepríjemným javom, ktorý treba liečiť.

Ak chcete vlasom dopriať výživu, lesk a zabrániť ich vypadávaniu, môžete im pomôcť aj domácimi receptami.

Idete na rande, čaká vás pracovný pohovor alebo potrebujete na prechádzke dobiť baterky a prečistiť si hlavu? Oblúkom sa vyhýbajte oblečeniu, ktoré váš už v prvom momente škriabe. Cítiť sa pohodlne v oblečení, ktoré máte momentálne na sebe je veľmi dôležité, a to za každých okolností.

Značka CeraVe je viac ako 10 rokov jedným z lídrov vo výrobe produktov na starostlivosť o tvár a telo v USA. Spoločnosť bola založená v roku 2005. Už rok po založení spoločnosti sa výrobky stali dostupnými pre spotrebiteľov.

Odporúčame