Kozmetika a zdravie

Topánky sú súčasťou nášho každodenného života. Nosíme ich väčšinou všade kam ideme, dokonca často aj v domácom prostredí siahame po pohodlných topánočkách.

Vybrať si správnu peňaženku môže byť nesmierne náročné. Najmä pokiaľ chcete siahať po kúskoch, ktoré si vyžadujú vyššiu vstupnú investíciu, je potrebné, aby ste výberu venovali dostatočnú pozornosť.

Celulitída alebo aj pomarančová koža. Tento estetický problém trápi veľké množstvo žien, preto je častou otázkou, či sa celulitídy dá „zbaviť“.

Chcete rozmaznávať svoju pleť a dopriať jej to najlepšie? V tom prípade si do svojej kozmetickej rutiny zaraďte pleťové masky, ktoré sú dôležité v každom ročnom období.

Znalosti a skúsenosti nestačia na aplikáciu dobrého profesionálneho make-upu. Vyžaduje si to tiež vkus a aspoň minimálnu sadu špeciálnych nástrojov.

Vlasy odrážajú náš celkový zdravotný stav, ktorý po týchto zimných mesiacoch nebýva vždy ideálny. Oslabený organizmus sa odzrkadľuje na korune krásy, ktorá odrazu stráca na hustote a kvalite, a vy sa začínate zaoberať otázkou – čo s tým?

Účinná dezinfekcia je v týchto dňoch na nezaplatenie. Bez nej sa doslova nikam nedostaneme. Okrem vírusov a baktérií však v značnej miere ničí aj pokožku rúk. Našťastie existujú šetrné alternatívy, ktoré sú vhodné aj pre najmenších.

Kerastase je popredná svetová značka vlasovej kozmetiky. Jej zloženie je kombináciou prírodných zložiek a najnovších výdobytkov vedy a techniky.

Vedeli ste, že Persil z Rakúska a Nemecka sa líši od toho nášho? Už dávnejšie sa o tom šuškalo a mnohé z nás to pocítili aj na vlastnej koži. Ako je možné, že keď vyperieme bielizeň práškom kupovaným na Slovensku je výsledok iný, ako keď ju vyperieme tým z Rakúska či Nemecka? A je to vôbec možné?

Najväčšiu pozornosť síce venujeme pleti, no aj pokožka na rukách si zaslúži starostlivosť.

Mnohé ženy túžia po bezchybnej pleti a dôkladne sa o ňu starajú. Napriek tomu sa na nej môžu objaviť pigmentové škvrny, ktoré príliš pekne nevyzerajú. Vieme, ako si s nimi poradiť.

Moderná žena vie o kyseline hyalurónovej naozaj veľa. Vie, že je to telu prirodzená látka, ktorá má konzistenciu ako gél a je veľmi dôležitá pre život bez bolesti aj mladistvý vzhľad. Vie, že s pribúdajúcimi rokmi jej množstvo v tele klesá, čo vidieť nielen navonok, ale prejavuje sa to aj bolesťami. Vie však, že sú aj iné možnosti ako krémy a injekcie?

Odporúčame