Kozmetika a zdravie

Jedným z najúčinnejších prostriedkov na získanie prirodzeného lesku vlasov je olej.

Možno ste aj vy počuli, že hydratačné krémy nie sú v zime vhodné pre pleť. Opak je však pravdou – aj v zime ich pleť potrebuje a sú navyše mimoriadne potrebné.

Za ich vznikom môže stáť nesprávna vlasová kozmetika, ale aj kožná infekcia. Lupiny sú nepríjemným javom, ktorý treba liečiť.

Ak chcete vlasom dopriať výživu, lesk a zabrániť ich vypadávaniu, môžete im pomôcť aj domácimi receptami.

Idete na rande, čaká vás pracovný pohovor alebo potrebujete na prechádzke dobiť baterky a prečistiť si hlavu? Oblúkom sa vyhýbajte oblečeniu, ktoré váš už v prvom momente škriabe. Cítiť sa pohodlne v oblečení, ktoré máte momentálne na sebe je veľmi dôležité, a to za každých okolností.

Značka CeraVe je viac ako 10 rokov jedným z lídrov vo výrobe produktov na starostlivosť o tvár a telo v USA. Spoločnosť bola založená v roku 2005. Už rok po založení spoločnosti sa výrobky stali dostupnými pre spotrebiteľov.

Parfumy sú nevyhnutnou súčasťou všedných aj výnimočných dní. Málokto ale pozná príbeh tohto jedinečného doplnku, ktorý síce nie je viditeľný okom, ale výrazne ovplyvňuje to, ako sa cítime či pôsobíme na okolie.

Masky vyrobené doma môžu vlasom výrazne pomôcť. Nemusíte míňať peniaze na drahé produkty, ale využiť to, čo bežne nájdete v kuchyni.

Občas je dobré vymeniť bežné kozmetické produkty za tie, ktoré si hravo vyrobíte doma. Domáce masky pre suchú alebo problematickú pleť si ľahko vyrobíte.

Letným dňom síce ešte úplne neodzvonilo, no jeseň je už takmer za dverami. Pomaly tak nastal čas poobzerať sa po najnovších trendoch, ktoré budú vládnuť chladnejším dňom. Ak plánujete predjesenný nálet do obchodov, inšpiráciu, po čom siahnuť, nájdete práve v tomto článku.

Sandále na platforme k letu jednoducho patria. Ikonická obuv prinesie vašim chodidlám vytúžené pohodlie, dokonale padne k mnohým letným outfitom a zvýrazní vašu ženskosť. Už ich stačí iba správne skombinovať. Ako sandále na platforme nosiť, sa dočítate v našom článku.

Určite sa už dnes nikto nepozastavuje nad tým, keď vkladá do svojho nákupného košíka najrôznejšie oleje vyrobené z rôznych rastlinných surovín. Ako sa však získavajú tieto oleje zo semien, súkvetia a lístkov rôznych rastlín?

Odporúčame