stava cervena repaHoci žijeme v 21. storočí vo veľmi vyspelej dobe, tak stále viac a viac sa otáčame späť za múdrosťami a skúsenosťami našich predkov. Znovu sa do popredia prediera sila živej prírody, bez chémie a umelo vytvorených látok.


Ochorenia a problémy máme civilizačné spojené s dobou, v ktorej žijeme. Bežne vyslovujeme názvy ochorení ako rakovina, vysoký krvný tlak, cukrovka, obezita, srdcovo-cievne ochorenia, psychóza a mnoho iných zdravotných neduhov, čo priniesol stresový a unaháňaný životný štýl moderného človeka.

Prečo nepomôcť telu prekonať, či už po diagnostikovaní choroby, alebo preventívne predísť tomuto zlu, keď máme na to všetky dostupné prostriedky.
Naozaj stačí tak málo.

Tento jednoduchý recept je známy veľmi dlhú dobu. Ľudový liečitelia s veľmi dobrými výsledkami prostredníctvom šťavy z červenej repy, mrkvy a jablka liečili chorých a slabých. Nápoj nielen uzdravoval, ale navracal silu a chuť do života.

 

Pravidelné užívanie tejto šťavy

odstavenie zeleniny

 • Posilňuje obranyschopnosť organizmu, teda imunitný systém jedinca.
 • Zabraňuje vzniku rakovinových buniek, ak táto choroba už prepukla, tak šťavy zabránia jej ďalšiemu rozširovaniu (bujneniu).
 • Chráni organizmus pred srdcovým infarktom, ochorením pankreasu, obličiek, pečene. Ochraňuje pred vznikom vredových ochorení, posilňuje pľúca.
 • Odstraňuje z tela škodlivé látky (detoxikuje).
 • Napomáha pri redukcii hmotnosti.
 • Prospieva zraku, pokožke...
 • Celkovo zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu človeka.

Už po dvoch týždňoch užívania pri dodržaní postupu pocítite pozitívnu zmenu. K liečeniu je potrebné šťavu užívať omnoho dlhšiu dobu najmenej však 3 mesiace pri chorobe, ale aj toto je individuálne.

 

Na výrobu potrebujete

 • 1 červenú repu
 • 1 - 2 mrkvy (záleží od veľkosti)
 • 1 jablko
 • citrón

 

Po dôkladnom očistení, zeleninu a jabĺčko priamo odšťavte v odšťavovači.

Ak tento prístroj doma nemáte, nakrájajte všetko na malé kúsky a spolu rozmixujte s troškou minerálnej vody. Rozmixovanú zmes preceďte. Na dochutenie môžete použiť citrónovú šťavu (nemusí byť), ale je oveľa chutnejší.


Nápoj sa pije úplne čerstvý, nepripravuje sa do zásoby!

repa001

Na dosiahnutie liečivého účinku sa nápoj pije hneď ráno na prázdny žalúdok. Zhruba po hodine sa môžete naraňajkovať.
Ak chcete urýchliť liečbu, tak je potrebné užívať šťavu 2x denne. Jeden pohár vypite ráno nalačno a poobede druhý o 17, 00 hodine. Dôležité je, aby bol nápoj vždy čerstvo zarobený.

Nápoj nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky, ale má vysokú výživovú hodnotu (vitamíny, minerálne látky, stopové prvky).

Táto výživa a zároveň i liek je dostupný pre každého, preto odskúšajte, ak budete spokojní, poraďte a odporučte známym, či už trpia nejakým ochorením, alebo len potrebujú dobiť "baterky" a prečistiť si organizmus, naozaj pôsobí ako zázračný nápoj.

 

repa s_mrkvouRepa odstraňuje z tela škodlivé látky (detoxikuje), napomáha pri redukcii hmotnosti, prospieva zraku i pokožke

Autor: Wanda
Foto: Wanda + pixabay.com

ZDIEĽAJTE NÁS