damske prechodne bundyAké farby oblečenia nosíte najčastejšie? Je Váš šatník farebný alebo skôr tlmený, s oblečením v jednom odtieni? Bez ohľadu na to, či uprednostňujete čiernu alebo červenú, pamätajte, že sa oplatí mať v šatníku niekoľko modelov dámskych búnd, aby ste si mohli vytvoriť viacero štýlov na rôzne príležitosti.

Dámska prechodná bunda vo výraznej alebo tlmenej farbe? Ktorý z nich bude pre Vás lepšia? Pozrite si trendy na jeseň 2022!

Ktoré dámske prechodné športové bundy by ste si mali vybrať?

Prechodná bunda nie je obmedzená na jeden módny strih! Je dobré mať v šatníku viacero modelov v rôznych farbách, aby ste si vždy vytvorili jesenný outfit bez ohľadu na príležitosť.
 
Dámske športové bundy sú dostupné v mnohých farbách, no ako lepšia voľba sa javia tlmené farby – čierna, tmavomodrá alebo sivá. Prečo je lepšie staviť na takéto farby? Keďže športové legíny sú v mnohých farbách a prevedeniach, je škoda obmedzovať sa vo výbere len preto, že ste si už kúpili vzorovanú športovú bundu na jeseň.
 
Dámska prechodná športová bunda má veľmi často kontrastné vložky na bokoch alebo zips inej farby - to je dostatočný dôraz na športovú bundu. Vsadky na bokoch majú aj doplnkovú, prospešnú funkciu – vďaka nim bunda aj napriek svojmu športovému strihu zdôrazní Vaše ženské prednosti, napríklad pás.

Prechodná dámska bunda pre milovníčky elegancie

Dámy, ktoré si cenia eleganciu, si majú z čoho vyberať aj v kategórii dámske prechodné bundy! Jesenná bunda, ktorá je už roky najobľúbenejšia na jar, jeseň a zimu, je páperová. Jesenná prechodná verzia bude samozrejme o niečo tenšia ako zimná verzia, ale počas chladných večerov Vás dostatočne zahreje.
 
Dámska jesenná páperová bunda môže mať mnoho rôznych farieb a bude len na Vás, ktorú si vyberiete: https://ozonee.sk/damske-prechodne-bundy/. Na jeseň 2022 budú najviac v móde pastely – mätová, pistáciová či púdrová ružová. Bundu v jednom z týchto odtieňov sa oplatí mať vo svojom šatníku.
 
Samozrejme, nie všetky ženy sa cítia dobre a vyzerajú v pastelových farbách. Oplatí sa potom zvoliť iné výrazné farby, aby ladili s našou zlatou slovenskou jeseňou, ktorá žiari farbami. Farby jesene sú jednoznačne žltá, oranžová a červená. Nebojte sa týchto farieb – dodajte si energiu v hmlisté jesenné ráno!

Lacná dámska nepremokavá bunda

Na jeseň sa našou neoddeliteľnou vychytávkou stáva dáždnik, no stojí za zváženie, či nebude lepším nápadom lacná dámska nepremokavá bunda. Potom odpadá riziko, že ho omylom necháme v autobuse alebo v obchode počas lejaku. Máme ju vždy pri sebe, takže nás neprekvapí nečakaný dážď!
 
Lacná dámska nepremokavá bunda však nemusí znamenať nedostatok štýlu – práve naopak, teraz sú veľmi v móde! Tieto bundy môžu byť tmavé, tlmené farby, ale oveľa lepšie budú vyzerať v jasných farbách, ako je žltá a červená. Módna bude aj intenzívna fialová a svetlomodrá. Navyše, ako chodci sme v takejto bunde oveľa viditeľnejší a ako iste viete – bezpečnosť je rovnako dôležitá ako módny vzhľad.

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS