nahlad vztahUrčite nenájdete vo svojom okolí ženu, ktorá žije sama, no zvyčajne nechce ostať sama. Väčšina z nich túži mať pri sebe osobu blízku s ktorou by si rozumela, ku ktorej by sa mohla pritúliť a u ktorej nájde porozumenie, ochranu a lásku. Áno je to osoba mužského pohlavia, po ktorej ženy zvyčajne túžia.Muži dosť často využívajú tento kredit osamelých a tajne dúfajúcich žien o nájdení si partnera ku svojim flirtom, „veď aj jednorazovka je žena s ktorou sa dá užiť".


Čo by si mala vedieť a čím si byť úplne istá pri hľadaní partnera

  • akého muža hľadáš (vzhľad, postavenie, zabezpečenie)
  • akým spôsobom by sa ti mal venovať (schôdzky, telefonáty, spoločné aktivity a iné)
  • je dôsledný, dodrží to, čo sám povie - navrhne
  • akoby sa ti má dvoriť (frekventovanosť stretnutí, miesta stretnutí, prípadné dary, galantnosť)
  • akú úroveň vernosti od neho očakávaš (otvorený, monogamný vzťah)
  • aké finančné istoty očakávaš (dlhodobo nezamestnaný a bez záujmu si nájsť prácu, asi nie je to, čo by si chcela)
  • aký ma stav (rozvedený, slobodný, ap)
  • má deti a jeho vzťah k nim
  • jeho rodina (plánuje ťa predstaviť, či ťa príjmu, či zapadneš)
  • si ochotná a schopná pomôcť partnerovi naplniť jeho sen a prispôsobiť sa jeho plánom (dokončenie štúdia, zmena zamestnania a iné, čo je pre muža dôležité – splniť jeho cieľ)

Ak si si istá, že ten ktorého si stretla je ten pravý na vzťah, vyhovuje ti vo všetkých bodoch a svoju naivitu si nedala do popredia, tak by si mala ešte určite vedieť JEHO

 

Krátkodobé ciele zahŕňa ťa do svojho života?, vieš sa začleniť do jeho plánov? (dovolenka, víkendový pobyt, športové, kultúrne aktivity, jeho záujmy ap)

 

Dlhodobé ciele plánuje s tebou do budúcnosti, počíta s tvojou osobou z dlhodobého hľadiska ako možnú partnerku a matku svojich detí, prípadne plánuje zotrvať celý život s tebou? Ak áno, našla si muža na trvalý vzťah.


Názor na vzťah je celkom dobre vedieť , v akých rodinných pomerov vyrastal, aké mal vzťahy so svojimi súrodencami, rodičmi ako si vážil matku. Z týchto indícii môžeš celkom reálne vyčítať, ako sa bude správať k tebe.

 

Čo si o tebe myslí samozrejme chválospevy ako si láskavá, milá, krásna, si žena mojich snov..., ale aj v tu je veľmi dôležité, aby všetky tie pozitívne prívlastky na tvoju osobu aj skonkretizoval, vedel ich popísať prečo ťa tak vníma – pokiaľ to nedokáže, nie je ten pravý, preč s ním

 

Ak tvoj priateľ prešiel úspešne všetkými položenými otázkami (samozrejme ich nemôžeš súkať jednu za druhou, taktiku si zvolíš sama podľa okolností a situácie, dôležité sú jeho odpovede) posledná a najdôležitejšia otázka by mala byť, čo k tebe cíti. Ak nevie odpovedať ihneď, snaží sa presmerovať rozhovor iným smerom, zahovára, tak necíti nič!, asi takého muža na vzťah nechceš, preč s ním.


Nie je to návod ako si nájsť správneho a zodpovedného partnera, skôr ako sa zorientovať v reakciách a odpovediach mužov. Aby si opäť niektorá z vás nevyčítala a nelietala vysoko v oblakoch, že ten alebo onen, ktorého stretla je ten pravý. Skúste sa vždy zamyslieť, či práve ten muž s ktorým ste sa zoznámili stojí za váš čas a energiu, či je to ten čo chcete a hlavne či je vás je hodný.

 

Dámy vy máte opraty v rukách, tak to s rozumom využite a získajte si toho pravého, nestrácajte čas s niekým, čo si vás nezaslúži.

 

 Rebecca

 

 

 

 

 

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame