stop covid stop virusV súvislosti so vzniknutou situáciou a ochorením Covid-19, je veľmi dôležité účinne a efektívne dezinfikovať. Existuje množstvo prípravkov na to určených, dôležitá je ich bezpečnosť.

Jeden z produktov, ktorý toto spĺňa je aj DEZANOL. Je to efektívna dezinfekcia, ktorá je účinná na Covid-19, zabíja aj iné vírusy a baktérie.
Je výborným opatrením s cieľom zamedziť šíreniu ochorenia Covid-19. Prípravok je vhodný na dezinfekciu rúk, a je testovaný na priamy styk s pokožkou, dokonca sa môže používať aj na dezinfekciu v potravinárskom priemysle či dezinfekciu pitnej vody.
Prípravok DEZANOL umožňuje dezinfikovať priestory počas plynulej prevádzky, čo je pre podnikateľov, firmy a zariadenia veľmi dôležité /výroba, predaj, služby, ambulancie, kliniky, nemocnice, klientske centrá, banky, úrady, kancelárie, fitness centrá, kaderníctva, kúpeľné zariadenia, bazény, masážne salóny, športoviská, dopravné prostriedky hromadnej dopravy, osobné automobily, letiská, autobusové a vlakové stanice, veterinárne ambulancie, čerpacie stanice, školy, škôlky, domovy sociálnych služieb, domácnosti, .../

dezanol vydaj oscadnica

Bezpečná dezinfekcia pre ľudské zdravie a pre životné prostredie

DEZANOL je účinný na dezinfekciu všetkých priestorov. Keďže sa všetko rozbieha a uvoľňujú sa obmedzenia, napriek tomu situáciu neradno podceňovať. Preto prevádzky inštalujú rôzne zariadenia na dezinfekciu rúk a uvedený prípravok je možné používať aj na výrobu suchej hmly. Keďže je zdravotne nezávadný, môže sa rozprašovať do priestoru za prítomnosti osôb aj počas prevádzky, či prechádzať cez rôzne dezinfekčné brány. Technológia kvapôčkovej disperzie sa tak dostane na všetky neprístupné miesta.

Používaním dezinfekčného prípravku DEZANOL chránite seba, svoje okolie a zamedzujete šíreniu Covid-19. Používaním overenej, bezpečnej a certifikovanej dezinfekcie eliminujeme a znižujeme negatívny ekonomický dopad súčasnej krízy. V ponuke sa nachádzajú balenia kanister v objeme 5l a rozprašovač v objeme 500ml.

Dezinfekcia DEZANOL je slovenský produkt a spoločnosť MEDMEDICAL ZP s.r.o. je výhradným distribútorom uvedenej dezinfekcie na Slovensku.
Naša spoločnosť MEDMEDICAL ZP s.r.o. sprostredkúva službu modernej metódy - aerosolovej dezinfekcie /suchá hmla/ priestorov s použitím dezinfekčného prostriedku DEZANOL.
V prípade záujmu možný osobný odber, ktorý je zabezpečovaný cez výdajne okienko s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení, ktoré si momentálna situácia vyžaduje, alebo zaslanie prepravnou spoločnosťou.

Autor a foto: MEDMEDICAL ZP s.r.o.

ZDIEĽAJTE NÁS