pletove maskyChcete rozmaznávať svoju pleť a dopriať jej to najlepšie? V tom prípade si do svojej kozmetickej rutiny zaraďte pleťové masky, ktoré sú dôležité v každom ročnom období.

Prečo používať pleťové masky?

Po krásnej, žiarivej a zdravej pleti túži asi každá žena. Výrazne jej k tomu môžu pomôcť správne zvolené pleťové masky, ktoré okamžite dodávajú veľké množstvo potrebných živín a látok. Pri pravidelnom používaní dosiahnete vytúžené výsledky. Pleťové masky by sa mali nanášať na dokonale vyčistenú pleť, pretože potom preniknú do najhlbších vrstiev a naozaj účinkujú.

Niektoré masky sa nanášajú len na určitú časť tváre, väčšina sa však aplikuje na celú tvár. Vždy si treba dôkladne prečítať návod na použitie, pretože niektoré sa nesmú používať na očné okolie. Pokožka je tu tenká a citlivejšia a maska by mohla spôsobiť opuch či podráždenie.

Dnes si vyberie každá žena

Kozmetický svet je plný zaujímavých pleťových masiek s vysokým obsahom cenných ingrediencií. Tými najznámejšími sú klasické krémové masky. Nanášajú sa na pleť v tenkej vrstve, určitú chvíľu pôsobia a umyjú sa. Plátienkové masky sa prikladajú na pleť (skladajú sa z jednej alebo dvoch častí) a sú na jedno použitie. Ponúkajú ich najmä kórejské značky a tešia sa veľkej obľube.

Nočné masky sa nanášajú večer na vyčistenú pleť a nechávajú sa pôsobiť počas noci. Zlupovacie masky sa dajú po uschnutí zlúpnuť jedným ťahom, pričom zanechajú pleť čistú a hydratovanú. Podľa potrieb vašej pleti môžete siahnuť po čistiacej, hydratačnej, omladzujúcej, osviežujúcej, detoxikačnej i upokojujúcej pleťovej maske.

pletove masky ako vybrat

V zime ich pleť potrebuje viac

V zime môžete siahnuť po vyživujúcej maske s vysokým obsahom vitamínov, masiel i olejov. Vašu pleť rozmaznajú, upokoja, hydratujú a dodajú jej všetky potrebné živiny.

Je vaša pleť mdlá a bez života? V tom prípade vám urobí radosť rozjasňujúca maska, ktorá zanechá pleť jemnú a rozjasnenú, okamžite bude vyzerať žiarivejšie. V chladnom počasí je mimoriadne dôležitá hydratácia.

eucerin krem proti vraskamneutrogena nocna hydratacna maska

  • Zima, vietor, vykúrené miestnosti môžu prispieť k jej vysušovaniu. Intenzívna maska Eucerin Hyaluron Filler dodáva okamžitú hydratáciu, osviežuje a odstraňuje známky únavy. Nočná hydratačná maska Neutrogena Hydro Boost Face hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje, preto sa nemusíte báť toho, že by ju nepriaznivé podmienky vysušili. Po akej maske v zime siahnete najradšej?

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS