starostlivost vlasyKerastase je popredná svetová značka vlasovej kozmetiky. Jej zloženie je kombináciou prírodných zložiek a najnovších výdobytkov vedy a techniky.

V roku 1964 vyvinul chemik François Dahl úplne nové produkty na ošetrenie poškodených vlasov. V prvých rokoch sa kozmetika Kerastase používala iba v kozmetických salónoch, ktoré sa venovali odstráneniu lupín a zníženiu mastnosti vlasov. Prvý rad výrobkov Kerastase na ošetrenie suchých vlasov sa dostal na trh až v roku 1980. Výživná maska ​​pre citlivé a suché vlasy sa stala ďalším inovatívnym produktom tejto značky. Ponuku týchto výrobkov nájdete na: https://makeup.sk/brand/29891/

Kozmetiku na vlasy Kerastase môžeme definovať ako viacúrovňovú starostlivosť o vlasy po celej ich dĺžke. V súčasnosti ju charakterizujú hlavne tieto vlastnosti:

  • Technológie umožňujúce rýchly a viditeľný výsledok vďaka hlbokému prieniku do vlasových buniek;
  • Špeciálny postup používania kozmetiky, ktorý umožní počas procedúry relaxovať;
  • Možnosť zakúpenia profesionálnej kozmeticky Kerastase aj pre domáce použitie.


Doprajte vlasom tú najlepšiu starostlivosť!

V súčasnosti značka Kerastase patrí koncernu L'Oreal. Všetky výrobky tejto francúzskej kozmetickej spoločnosti patria do luxusnej kozmetiky. Šampóny a masky sú určené na ošetrenie a účinnú starostlivosť. K ich výberu je potrebné pristupovať veľmi individuálne. Najlepší účinok pri používaní kozmetiky Kerastase dosiahnete dodržiavaním odporúčaných postupov. Existujú tri fázy: čistenie, starostlivosť a styling.

zdrave vlasy

Čistenie vlasov sa vykonáva pomocou liečebných šampónov. Prípravky na ošetrenie aktivujú ozdravujúce procesy, zatiaľ čo stylingové výrobky chránia vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Kozmetiku Kerastase používajú mnohé kozmetické salóny po celom svete, značka ponúka obrovský sortiment výrobkov na starostlivosť o pokožku hlavy a vlasov, od šampónov až po všetky druhy masiek. Vďaka tomu sa podarilo značke zaujať popredné miesto medzi výrobcami profesionálnej vlasovej kozmetiky.

Dnes Kerastase patrí medzi spoločnosti, ktorých výrobky sú najpopulárnejšie a najobľúbenejšie vo svete.  Sú síce trochu drahšie ako produkty iných značiek, no majú vynikajúce účinky. Tieto výrobky neobsahujú škodlivé a syntetické látky. Sú vyrobené na prírodnom základe, ich použitie je bezpečné a sú hypoalergénne.

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS