opalenie bioastin superfood eshopV dobe, keď sme zahltení pochybnými druhmi potravín a ani so stavom ovzdušia to nevyzerá ružovo, uchyľujeme sa k riešeniam, ktoré nám pomáhajú ľahšie kráčať za zdravým životným štýlom.

Výživový doplnok Bioastin Astaxanthín charakterizujú výrazné antioxidačné účinky, ktoré dokážu spomaliť starnutie, chránia pokožku pred UV žiarením a dodajú telu vitalitu.

Bioastin vplýva na zdravie pokožky

S blížiacim sa letom akosi viac dbáme na krásu a zdravie našej pokožky, pretože je oveľa viac vystavená zvedavým pohľadom druhých. Obnažujeme ramená, nohy, navštevujeme kúpaliská a často sme celé hodiny vystavení slnečnému žiareniu, hoci všetci veľmi dobre vieme, aké je škodlivé. Zvlášť pokiaľ nepoužívame vhodné ochranné prostriedky, ako sú pokrývky hlavy, slnečné okuliare, opaľovacie krémy, alebo ak si nedokážeme nájsť v čase najsilnejšieho slnka tienisté miesto a pobudnúť na ňom. S príchodom leta je preto dobré nadopovať telo potrebnou dávkou vitamínov, ktoré nám pomôžu ľahšie sa vyrovnať so škodlivými vplyvmi slnka a postarajú sa zdravý a mladistvý vzhľad pokožky. Výživový doplnok Bioastin Astaxanthín je obľúbený práve preto, že obsahuje dostatočné množstvo betakaroténu, ktorý pokožka v lete tak veľmi potrebuje. Podľa toho, aký máte typ pokožky, sa dá niekedy opaľovací krém úplne vynechať, pretože Bioastin v tele ho skvelo nahradí. Vďaka svojim silným antioxidačným účinkom však vynikajúco zaberie, aj keď máte pocit, že je vaša pokožka mdlá, bez života a akosi prirýchlo starne. Presviedčajú vás o tom najmä pribúdajúce vrásky a ochabnutá koža, ktoré sú ešte výraznejšie najmä u fajčiarov. Ženy ani muži nemajú radi pohľad do zrkadla, pokiaľ nie sú spokojní, čo v ňom vidia. Ak sa teda chcete jednoduchou cestou pričiniť o to, aby sa do vašej tváre vrátila vitalita, môžete to skúsiť napríklad konzumáciou výživových doplnkov. Tie sa spolu s racionálnym životným štýlom dokážu postarať o vašu spokojnosť.

Najsilnejší prírodný antioxidant

Bioastin Astaxanthín by mal byť súčasťou prírodnej lekárničky každého, kto je nespokojný so svojou imunitou, ale dokonca i výkonnosťou, napr. pri športovaní. Žijeme v dobe, keď si nemôžeme dovoliť v čase zúriacej chrípkovej sezóny ostať doma, pretože každý si potrebuje zarábať na živobytie. Často sa preto stáva, že nás kolegovia v práci, ale aj ľudia v nákupnom centre nakazia nejakým vírusom. Bioastin vám pomôže popracovať na lepšom imunitnom systéme a s vysokou pravdepodobnosťou chrípku nasledujúcu sezónu nemusíte dostať. Postarajú sa o to látky účinné proti zápalom a vitamíny. Výživový doplnok Bioastin Astaxanthín sa získava z červenej mikroriasy Haematococcus Pluvialis produkovanej na Havajských ostrovoch a účinne bojuje proti oxidačnému stresu a voľným radikálom, a to aj vďaka vysokému obsahu karotenoidov, luteínu či kantaxantínu. Jeho účinkom sa poďakujú aj vaše kĺby, svaly, šľachy, oči a mozog. Zlepšením životného štýlu dokážete Bioastinom bojovať proti kardiovaskulárnym ochoreniam a vysokej hladine cholesterolu. Ak vás už dlhšie trápia problémy s tenisovým lakťom alebo karpálnym tunelom, práve Bioastin vám ich pomôže prírodnou cestou zmierniť. Niekedy je totiž najlepšie spoľahnúť sa na silu prírody.

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS