zmyselna zenaŽeny majú oveľa väčšie vedomosti, kde sú ich citlivé miesta ako muži. Možno je to preto, že ich majú podrobnejšie zmapované, lebo zvyčajne je to muž, kto rád objavuje a skúma. Ako ste na tom vy?

Vo všeobecnosti vieme, že ženy potrebujú oveľa viac sexuálnej stimulácie a predohry ako muži.

Mužov vzruší niekedy len pohľad na obnažené telo partnerky, zatiaľ čo u žien je to trochu komplikovanejšie. Radi sú dobývané a je naozaj málo takých, ktoré odmietajú maznanie a láskanie. Oproti tomu muži, nie tak často vyžadujú predohru. Erotogénne zóny žien sú veľmi podobné ako u mužov. Až na to, že väčšina reakcií na stimuláciu ženských erotogénnych zón je oveľa silnejšia.

Pamätajte, že každá žena je iná, a každá má svoje obľúbené a neobľúbené erotogénne zóny. Spoznajte jej telo a experimentujte. Je tu toho oveľa viac, čo ženy majú ako stimulačné body, nie len sexuálne orgány.

Kde hľadať a načo sa zamerať

Rovnako ako u mužov, tak aj u žien je na hlave veľa nervových zakončení. Pri jemnom masírovaní sú uvoľňované endorfíny, teda hormóny radosti. U žien navyše jemné pohladenie po vlasoch vyvoláva pocit, že o sa o jej pocity naozaj staráte a že ju máte rád, čo mnoho žien zbožňuje.

Jemné láskanie ušných lalôčikov je veľmi vzrušujúce. Hryzenie, bozkávanie, oblizovanie špičkou jazyka a možno aj satie bude mať rovnaký účinok ako na vás páni, teda silne erotický. Okrem uvedených vecí ktoré môžete robiť, majú ženy rady, ak im šepkáte do uška. Skúste prísť na niečo vzrušujúce, čo ju naladí na tú správnu nôtu.

zmyselna zena

Číslom jedna ženských erotogénnych zón sú jednoznačne pery. Ústa najdôležitejším orgánom vášne ženy. Bozky sú známkou skutočnej náklonnosti. Rôzne druhy bozkov zvyšujú vzrušenie a pôsobia eroticky. Špička a spodná časť jazyka veľmi citlivo reaguje na dotyk. Stretnutie dvoch špičiek jazyka prebúdza tzv. erotický náboj. Tak isto ako u muža rovnako aj u žien, satie, bozkávanie rôznej intenzity. Skutočne je to pravda, keď viete, ako zaobchádzať s jej perami, ako ich bozkávať, lízať, cmúľať a hrýzť, je veľmi pravdepodobné, že bozkávanie povedie k niečomu viac. Použite svoje pery, svoj jazyk a zuby na hranie si s jej hornou a spodnou perou a bozkávanie sa stane absolútnou vášňou.

Bozky na krk, jemné hryzenie a satie v oblasti krku a šije vyvoláva príjemne vzrušujúce mrazenie. Dajte si ale pozor na prílišnú vášeň. Tmavo zafarbené škvrny na koži "cucfleky", nemusia byť pre každého príjemnou spomienkou. Vieme, toto sme už prízvukovali v článku o mužoch, ale platí to aj opačne.

Jednoduchým dýchaním na krk a šiju, jej naženiete husiu kožu po celom tele. Takže si dokážete predstaviť, čo to s ňou urobí, ak začnete používať jazyk alebo zuby. Môžete tiež použiť svoje ruky, zdvihnite jej vlasy a zľahka priblížte svoje pery bližšie k jej krku. Potom ju ľahučko zahryznete a spustite jej vlasy ľahko dole.

Paže a zápästia, tieto zóny možno budú pre väčšinu mužov neznáme, alebo aspoň prekvapivé. Skúste partnerke pobozkať zápästia, a môžete od zápästia pokračovať hore k ramenám a ďalej.

Prsia samozrejme, môžete sa sústrediť len na jej bradavky, tiež okolie bradaviek je veľmi citlivé. Pre zmenu zoberte celé jej prsia do dlaní a jemne ich stláčajte, môžete ich hladkať, lízať a cmúľať, vďaka tomu bude extrémne vzrušená. Rovnako tak mnoho žien zbožňuje, keď sa vrcholkom penisu dotýkate jej bradaviek, zistíte ako to má rada a dajte jej to, po čom túži.

Láskanie brucha a podbruška je tiež veľmi v obľube, vy ste to ešte nevyskúšali? Prstom jej niečo  na bruško nakreslite, alebo svojimi bozkami vytvorte nejaký obraz. Položte vaše ruky na jej boky a pomaly schádzajte nadol smerom k jej genitáliám, ale zastavte sa práve pred nimi. Nezabudnite na silu predohry a bozkov.

Chrbát, ak to  neviete, ženy milujú masáž chrbta, je to nielen príjemné, ale poskytuje to značnú úľavu po ťažkom dni strávenom v práci. Kríže teda bedrá spravte pár krúživých pohybov palcom ako pri masáži, alebo jemné dráždenie jazykom, vyvolávajú v tejto oblasti tela značnú rozkoš.

Zadoček podľa gusta partnerky môžete jemne masírovať, stáčať, alebo tiež poplácať. Niektoré ženy majú rady, ak je ich zadoček vždy k dispozícii. Lízať alebo prenikať dovnútra prstami, penisom alebo oboje. Pre tých, ktorí sú vystrašení z toho, že by mali strkať jazyk do jej "zadných vrátok", to znie ako pozvánka a možnosť k análnemu sexu.

zmyselna zena predohra

Nohy, nemusia to byť chodidlá, alebo prsty na nohách aj keď samozrejme je to na vás, kde začnete. Veľmi citlivým miestom na dotyky, hladenie ale aj bozkávanie, či lízanie je vnútorná strana stehien. Rovnako ako zadná strana kolien, má aj vnútorná strana stehien veľa nervových zakončení, preto keď ich budete láskať dostanete ju do varu. Pamätajte žiadne hryzenie, ani len jemne, mohlo by to viesť k pravému opaku. Väčšina nervov je zakončená na zadnej strane kolien, nemali by ste byť prekvapený, že ženu doženie k „šialenstvu“, ak jej budete jemne láskať, alebo sa dotýkať v tejto časti jej kolien, tu môžeme doporučiť iba opatrnosť a neprehnať to so silou. Pre niektoré ženy je veľmi vzrušujúce, keď masírujete jej chodidlá a prsty na nohách.

Genitálie je samozrejme a logicky najcitlivejšia časť, nielen mužského, ale aj ženského tela. Musíte popustiť uzdu svojej fantázii a sex sa pre vás oboch stane nezabudnuteľným zážitkom. Všetky časti jej vagíny, sú určené pre vás, vaše prsty a tiež jazyk. Klitoris môže byť stimulovaný pomocou jazyka, prstov, alebo penisom. Oboje môžete robiť súčasne.

Niektoré ženy dokážu svojich milovníkov naviesť presne tak, ako sa im to páči, aby zvýraznili svoj zážitok. Niekedy je trochu ťažšie vo vagíne lokalizovať G-bod, väčšina žien si ale myslí, že to za tú námahu stojí. Keď ho nájdete, veľmi jemne ho stimulujte a dodajte jej neuveriteľne silné sexuálne vzrušenie. Buďte citlivý a vnímavý, robte to pomaly a jemne.

Návod, ako za každých okolností vzrušiť ženu alebo muža neexistuje. Rovnako tak nikto nevymyslel erotogénnu mapu ľudského tela. Niektoré oporné body už predsa poznáte.

Nebojte sa hľadať a experimentovať, určite sa vám to oplatí.

Prečítajte si aj : Erotogénne zóny - muži

foto: pixabay.com

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame