laska dvojicaAk spravíte prieskum na mužskom tele, tak určite zistíte, že telo vášho partnera nemá iba jednu erotogénnu zónu. Našli ste na jeho tele body, ktoré ho veľmi vzrušujú, o ktorých ste naozaj nič netušili. Skúste nájsť aj ďalšie.

Hladkanie určitých bodov na jeho tele ho nielen vzruší, ale niektoré vaše dotyky ho privedú takmer k šialenstvu. Ak máte aspoň trochu času, náladu, ale aj odvahu pripravte sa na cestu do "raja."

Predpokladáme, že váš partner nie je taký, že mu budú vadiť trochu rozstrapatené vlasy, láskanie, jemné hladenie a masírovanie hlavy. Pri jemnej masáži bruškami prstov sa uvoľňujú endorfíny, ktoré ako všetci vieme sú hormóny radosti a v tomto prípade aj vzrušenia.

dvojica objatie

Ušné lalôčiky bozkávajte ich, jemne hrýzte, pozor na slintanie, láskanie musí byť jemné a hlavne pre neho príjemné, ak sa vám bude zdať, že sa mu to moc nepáči, bude najlepšie prestať. Môžete tiež skúsiť jemne fúknutie do ušného kanálika, teplý vzduch môže mať prekvapujúci erotický účinok. Dráždenie nervových zakončení spôsobuje príjemné mrazenie a rozkoš, ktorá sa prenáša do celého tela. Podobne príjemne môžu pôsobiť aj slovíčka lásky šepkanie do ucha alebo príjemná hudba.

Pery sú najdôležitejším "orgánom vášne". Bozky sú známkou skutočnej náklonnosti. Rôzne druhy bozkov zvyšujú vzrušenie a pôsobia eroticky. Špička a spodná časť jazyka veľmi citlivo reagujú na dotyk. Stretnutie dvoch špičiek jazyka prebúdza "erotický náboj". Eroticky pôsobia aj dráždenie chuťových buniek, preto nebozkávajte jeho pery tak, ako ho zvyčajne bozkávate, môžete ich labužnícky obliznúť, cicať, pobozkajte ich jemne, alebo tvrdo, podľa toho ako to má rád, skúšajte rôznu intenzitu. Experimentujte, aby ste zistili, akou silnou erotogénnou zónou sú jeho pery.

muzske teloNos, vôňa a sexuálne vzrušenie spolu úzko súvisia. Obe pohlavia sa vzájomne priťahujú pomocou zvláštnych látok nazývaných feromóny. Okrem vône je ale tiež veľmi vzrušujúce ľahké pohladenie po hrane nosa a vzájomné trenie nosov o seba.

Bozky na krk, jemné hryzenie a satie, alebo hladenie perou a jazykom v oblasti krku a šije vyvoláva príjemne vzrušujúce mrazenie, ktoré prebieha nadol chrbticou a do celého tela. Daj si ale pozor na prílišné nasadenie. Tmavo zafarbené škvrny na koži tzv. "cucfleky"  nemusia  byť pre každého príjemnú spomienkou. Zamerajte sa a bozkávajte oblasť okolo dolnej čeľuste v oblasti medzi bradou a krkom. Kĺžte perami po celom krku a sledujte ako sa mu to páči, buď bude veľmi vzrušený alebo znudený.

Bradavky na túto časť tela nie sú citlivé iba ženy, spravidla sú muži v tomto smere tiež veľmi citliví. Jemné hryzenie, satie a bozkávanie sa mu bude veľmi páčiť, samozrejme nielen to, musíte tiež zapojiť fantáziu.

Zadoček táto oblasť je veľmi citlivá časť tela, sú tu nervové centrá, preto môže byť jemné láskanie, hladenie a masírovanie veľmi príjemné. Oblasť konečníka, ak to nevadí ani vám ani partnerovi je ešte oveľa citlivejšia. Vsuňte najskôr jeden prst medzi polovičky a jemne dráždite oblasť konečníka. Ak však nie ste ani jeden zrovna na tento spôsob zábavy bude najlepšie sa do toho nepúšťať.

Nohy táto časť tela, ktorá môže a nemusí byť pre niekoho vzrušujúca na dotyk a láskanie, to platí pre obe pohlavia. Niektorí to považujú za veľmi vzrušujúce, iní si myslia pravý opak.

Chrbát je veľmi často zanedbávaná časť tela, ktorá môže byť veľmi erotická a vzrušujúca. Prejdite dvoma prstami po celej dĺžke jeho chrbtice, alebo čo je podstatne zaujímavejšie prejdite jazykom, čo je veľmi vzrušujúce, tu môžete tiež použiť svoje fantáziu a poskytnúť mu báječnú a strhujúcu masáž. Oblasť krížov a bedier to je tesne nad zadočkom, na túto partiu sa často zabúda. Väčšina ľudí ju ani za erotogénne zónu nepovažuje. Opak je pravdou. Koža v týchto miestach obsahuje opäť veľké množstvo citlivých nervových zakončení. Krúživé pohyby palcov pri masáži, alebo jemné dráždenie jazykom vyvolávajú nefalšovanú rozkoš.

Genitálie sú tou najsilnejšou erotogénnou zónou a bude na týchto miestach najcitlivejšia. Pripomíname semenníky ich stimuláciou môžete, vyvolať veľmi príjemné sexuálne pocity. Rozhodne váš priateľ ocení, keď mu túto pokožku začnete zľahka, ale naozaj zľahka, hrýzť. Keď ešte vezmete do úst jedno a budete ich masírovať jazykom, zaručene bude kričať slasťou. Ako sa dotýkať a čo najviac vzrušiť svojho partnera už na našich stránkach môžete nájsť, čo dodať, snáď čo najpríjemnejšie chvíle strávené s vaším partnerom.

Návod ako za každých okolností vzrušiť ženu alebo muža neexistuje. Rovnako tak nikto nevymyslel mapu ľudského tela, podľa ktorej by šlo dôjsť až k vyvrcholeniu. Niektoré "oporné body" však predsa poznáš. Neboj sa experimentovať.

Prečítajte si, ktoré sú Erotogénne zóny u ženy

foto: pixabay.com

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame