koza - farmaMáte problémy so svojim imunitným systémom a často sa vám stáva, že ochoriete aj po chvíli strávenej s človekom, ktorý má práve chrípku či nádchu? Nemyslite si, že ste v tom sám.

Oslabená imunita je spôsobená vo väčšine prípadov náročným životným štýlom, ktorý sme často nútený viesť alebo vrodenými pred-dispozíciami ktoré sa veľmi ťažko ovplyvňujú.


Na celom svete sa vedú vedecké výskumy jednej látky, ktorá má v prípade oslabenej imunity až prekvapivo priaznivé účinky. Stopercentné prírodné kozie kolostrum v tej nadprirodzenejšej forme. To je to, čo potrebujete, ak sa nechcete obávať nákaz a bacilov, ktoré sú v tomto období všade okolo nás.

 

Čo to ale kozie kolostrum je?

Ide o mlieko, ktoré sa dojí ako prvé po narodení mláďaťa kozy. Nejde o mlieko ako také, ale skôr o hustú smotanovo žltkastú tekutinu, ktorá v sebe, okrem veľkého množstva bielkovín, obsahuje biologicky aktívne látky ako imunoglobuliny, laktoferin, vitamíny, biominerály, špeciálne antivírové a antibakteriálné látky, interferon a mnohé ďalšie prospešné látky v inde nevídanej koncentrácií.
Táto tekutina sa získava jedine z prvého dojenia po narodení mláďaťa kozy a k vám sa dostáva v tej najčistejšej neupravovanej forme, ktorá vám zabezpečí maximálne využitie všetkých blahodárnych vlastností kozieho kolostra.

Od narodenia sme vystavení nepretržitému náporu baktérií, vírusov. Bez účinného imunitného systému preto veľmi rýchlo podľahneme rôznym infekčným a iným ochoreniam. Preto hľadáme cestu ako tomu čo najúčinnejšie predísť. Kozie kolostrum je cesta ako posilniť obranyschopnosť organizmu a čerpať priaznivé účinky nielen na váš imunitný systém, ale aj regeneráciu organizmu či rast svalov. Ako bonus u kozieho kolostra získavate účinok proti bakteriálnym a vírusovým infekciám.

kozy kozie mliekoFOTO: Kozia farma na Kysuciach

ZDIEĽAJTE NÁS