plazova taskaExistuje toľko rôznych typov plážových tašiek, z ktorých si môžete vybrať. Pri výbere máte dva smery, ktorými sa môžete vydať. Prvým je zvoliť neutrálny štýl, napríklad slamenú tašku alebo metalízu, ktorá bude všestranná vďaka farbe, alebo tašku s potlačou.

Plážová taška - ako ju kombinovať? 

Existuje toľko rôznych typov plážových tašiek, z ktorých si môžete vybrať. Pri výbere máte dva smery, ktorými sa môžete vydať. Prvým je zvoliť neutrálny štýl, napríklad slamenú tašku alebo metalízu, ktorá bude všestranná vďaka farbe, alebo tašku s potlačou.
Ak si vyberiete tašku s potlačou, ďalším krokom je zamyslieť sa nad výberom farieb oblečenia tak, aby ladila s taškou, ktorú si beriete. Ak vyberáte tašku neutrálnej farby, môžete byť voľnejšie vo farbách oblečenia, ktoré si zbalíte, pretože plážová taška sa bude hodiť ku všetkému.


Taška v taške 

Sme fanúšikmi nosenia malej tašky vo väčšej taške. Umožňuje to rýchlo nájsť dôležité veci, ktoré by ste mohli potrebovať, a tak nebudete musieť všetko prehľadávať. Pre vašu plážovú tašku je z rovnakého dôvodu dobrým tipom menšia taška na zips. Nižšie vám poskytneme tipy, ako spárovať tašku s vašimi letnými outfitmi.

Letiskový outfit

Myslím, že každý potrebuje na let príručnú tašku. Potrebujete niečo rozmerné na cestovanie, peňaženku, telefón a iné veci, aby bol váš let pohodlnejší. Vaša plážová taška vám určite postačí.
Vytvorte si letiskový outfit s párom pohodlných nohavíc so sťahovacou šnúrkou, ktoré vyzerajú lepšie ako pár nohavíc na jogu alebo mikiny, pričom sú rovnako pohodlné - námornícke tričko, jednoduchý kardigán, mätový šál a koralové baleríny. A váš outfit je hotový.
Všetko bolo vybrané z nejakého dôvodu. Po prvé, vrstvenie je dôležité pri lete. Vždy cestujte s kardigánom a šatkou. Počas letu potrebujete prikrývku alebo vankúš. Šatka môže pôsobiť ako oboje. Bezpečnosť letiska nie je ideálna a cieľom je dostať sa cez to čo najrýchlejšie. Vždy sa snažte cestovať s topánkami, ktoré sa ľahko obúvajú a vyzúvajú. Zatiaľ čo pár šľapiek môže fungovať v pohode, pri mrazivých teplotách v lietadle sú lepšou voľbou baleríny. Ďalším tipom je hodiť si do tašky pre každý prípad malý pár ponožiek. V neposlednom rade žiadne zbytočné šperky. Pri lietaní na to jednoducho nie je dôvod.

Outfit na deň vonku

V tomto outfite sa taška používa štýlovo s dovolenkovými maxi šatami. Plážová taška vyzerá len ako štýlová taška. Pre maximálnu efektivitu zladenia plážovej tašky si môžete obuť napríklad sandále a na hlavu si dať (nie slamenný) klobúk. Celý outfit doladte veľkými slnečnými okuliarami a môžete vyraziť.

Outfit do prehliadky mesta

Na celodennú prehliadku mesta sa skvele hodí veľká kabelka, napríklad plážová taška. Je pravdepodobné, že si po ceste vyzdvihnete nejaké veci, budete si chcieť vziať, fotoaparát, fľašu vody a občerstvenie. Budete potrebovať niečo priestranné. Navyše, so všetkými vecami, ktoré nosíte, vám malá taška na zips (taška v taške) uľahčí rýchle vyhľadanie dôležitých vecí.

Outfit na večeru vonku

Aj keď si možno na dovolenku na peknú večeru nezoberiete so sebou veľkú tašku, práve preto je malá taška na zips dôležitou vecou, ​​ktorú musíte mať so sebou.
Keď sa balíte na cestu, myslite na svoj itinerár ako celok a vyberte si veci, ktoré sa dajú využiť viacerými spôsobmi. Čím viac z jedného kusu dostanete, tým menej budete musieť baliť a tým viac času môžete stráviť užívaním si dovolenky!

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS