kurtki damskie4Teraz, keď sú najchladnejšie zimné dni za nami, je čas zamerať sa na módne trendy jari 2022. Tie do vášho šatníka prinesú závan čerstvého vzduchu. To čo sa momentálne nosí je väčšinou to, čo sme mohli vidieť na módnych prehliadkach a v nedávnych outfitoch našich obľúbených celebrít.

Práve to totiž určuje módne trendy, ktoré budeme tento rok nasledovať. Pozrime sa teda, akými trendmi sa budeme riadiť túto jar.

Šik teplákové súpravy

Ak žijete život na cestách, farebné teplákové súpravy môžu byť vašou záchranou. Sú jednoduché, rýchle a ľahko sa obliekajú. Môžete si ich navyše obliecť takmer na každú príležitosť. Trendom sú najmä teplákové súpravy s oversized mikinou, pretože jej styling môže byť pohodlný a zároveň šik. Vašu mikinu môžete napríklad nosiť ako šaty. Nič však nepokazíte ani s denimom. Džínsy sú vždy solídnou voľbou, bez ohľadu na strih, ktorý si vyberiete. Denim poslúži ako doplnok k oversize mikine a zároveň zvýrazní vašu postavu. Outfitu tiež môžete pridať textúru spárovaním mikiny s roztrhanými alebo vypratými džínsami. Lepšie v tomto prípade vyzerajú úzke vypasované džínsy, ktoré zvýraznia vašu siluetu. Široký sortiment farebných mikín, no i iných doplnkov dnes nájdete pomerne jednoducho. Ak by ste nevedeli, kde začať hľadať, vyskúšať môžete napríklad Bolf.sk, kde si zaručene vyberiete.

Šialené vzory a operený trend

Žiarivé farby, okázalé geometrické a kvetinové vzory, či nádych hippies kultúry. Tento trend dnes uvidíte kamkoľvek sa pozriete. Vyberte si zo zaujímavých tvarov, proporcii, či látok. Čím výraznejší vzor a strih zvolíte, tým lepšie. Trendom sú aj upnuté overaly, ktoré už nie sú iba záležitosťou spoločenských udalostí. Obliecť si ich môžete aj do mesta alebo do práce. V tom prípade  však zvoľte o niečo voľnejší strih, ktorý vám zabezpečí pohodlie a voľnosť pohybu. Samozrejme, všetko závisí aj od materiálu, ktorý zvolíte. Čo sa týka farebnosti, v móde sú naozaj všetky farby. Je preto na vás, či sa rozhodnete pre bielu, čiernu, alebo zvolíte výrazný kvetinový vzor. Ideálne by však bolo, keby bolo vo vašom overale zakomponované aj perie. Detaily z peria sa vracajú už celé veky – dodávajú netradičný šmrnc každému odevu. Nemusíte sa hneď pustiť do úplného vtáčieho úletu à la Carrie Bradshaw, ale operený detail alebo lem rozhodne pozdvihne váš outfit a dodá mu šmrnc.

Reklamný článok
zdroj obr. freepik.com

ZDIEĽAJTE NÁS