sportove potrebyPrehrabávate sa aj vy teraz na jar vo svojich športových doplnkoch? Odkladáte zjazdové lyže, snowboardy a lyžiarske výstroje? A snažíte sa nájsť všetky tie športové potreby na jar a leto? Niekedy je náročné hľadať a odkladať všetky tieto veci, veď toho má jedna rodina požehnane, stačí sa len pozrieť koľko máte lyží, bicyklov, kolobežky...

No ako to všetko upratať tak, aby ste mali vždy miesta dosť a aby ste sa pri každej ukončenej sezóne nemuseli prehrabávať všetkými vecami? Určite by ste mali najprv prezrieť všetko, čo sa vo vašej pivnici či komore nachádza. Takže v prvom rade je treba vypratať z nej všetky veci, aby ste mali prehľad o tom, čo vôbec máte. Neváhajte a všetko pre vás už nepotrebné hneď vyraďte.

Vyradené veci buď darujte, alebo ich nafoťte a predajte cez nejaký internetový bazár alebo ich doneste priamo do niektorého kamenného bazáru. Ostatné veci si musíte dobre prezrieť, aby ste zistili či nemajú dané športové potreby nejaké poškodenia, ktoré by bolo treba opraviť. Ak sú poškodenia opravené, nájdite obal, alebo kartóny, ktoré použijete na zabalenie potrieb. Je to výhodné pre lepšiu manipuláciu, lepšie uloženie vecí a pre menšie možné poškodenie vecí. Pokiaľ sa dá, zložte tie športové potreby ktoré sa zložiť dajú. Urobte tak vždy po sezóne, zaberie to síce viac času, ale zaručí to menšie poškodenie vecí a tým pádom dlhšiu životnosť. Veci ukladajte tak, že všetko čo túto letnú sezónu nevyužijete, dajte dozadu miestnosti v ktorej veci máte uložené. A to čo v lete využite dajte dopredu. V zime to urobte znovu takto, všetko čo v zime využijete dajte dopredu miestnosti a čo nevyužijete dozadu.

Nikdy svoje športové potreby neodkladajte špinavé či neošetrené. Dbajte na to, aby ste sa o svoje veci dobre postarali, aby ste sa ďalšiu sezónu nedivili, prečo niektoré veci vyzerajú tak ako vyzerajú.

 

Zdroj foto: Image courtesy of everydayplus at FreeDigitalPhotos.net

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame