okoKtorý z ľudských zmyslov je pre vás ten najdôležitejší? Je to sluch, pomocou ktorého môžeme počúvať krásnu hudbu? Čuch, ktorým cítime tie najkrajšie vône? Alebo chuť, ktorá nám umožňuje vychutnať si skvelé jedlá, či hmat, vďaka ktorému sa môžeme dotýkať našich blízkych?Sú to dôležité veci, no som si istý, že väčšina z vás by odpovedala, že najdôležitejším zmyslom je zrak. A je to pravda! Práve cez oči vnímame najobjemnejšie množstvo informácií. Čo ak nám však zrak neslúži tak, ako má?Glaukóm (zelený zákal) je ochorenie oka, pri ktorom je vnútroočný tlak podstatne zvýšený. Pacient postihnutý týmto ochorením má ťažkosti so zrakom a informácie príjmané cez oči sú tak ochudobnené o kvalitu. Toto ochorenie dokáže sťažiť a citeľne znepríjemniť život postihnutého. No nezúfajte! Veda pokročila už natoľko, že aj tento problém sa dá jednoducho odstrániť!

Doc. MUDr. Marian Potocky PhDDoc.MUDr. Marián Potocký PhDNaša očná klinika dokáže zelený zákal liečiť rýchlo a bezbolestne. Na klinike Veni-vidi používame takzvanú SLT metódu – šetrné riešenie vášho problému. Pracujeme v súlade s najmodernejšími postupmi, ktoré zaručia spokojnosť vám a aj našim lekárom. A ako to funguje?
Je to jednoduché. Pomocou laserového lúča sa zníži tlak vo vnútri oka. Celý zákrok trvá iba pár minút a robí sa ambulantne. Nemusíte sa teda obávať nepríjemnej hospitalizácie. Naši odborní pracovníci vám zaručia pohodlie a dôkladnú starostlivosť. Zákrok pomocou SLT metódy je úplne bezbolestný a nie je spojený so žiadnymi nežiadúcimi účinkami.

Kladieme najvyšší dôraz na spokojnosť a zdravie svojich pacientov. Odborne vyučený a rokmi skúsený personál Vám pomôže a poradí v každom Vašom zrakovom probléme. Sme tu na to, aby sme Vám spoločne pomohli vidieť svet opäť v tej najvyššej kvalite. Ak teda rozmýšľate o tom, že vyriešite svoj problém raz a navždy, my sme pre Vás tou správnou možnosťou!

Ak trpíte glaukómom, nevyhovujú Vám lieky na jeho liečbu alebo máte problém financovať ich, zbavte sa týchto problémov navždy! Selektívna Laserová Trabekuloplastika na Klinike očnej mikrochirurgie Veni-vidi Vám v tom pomôže. Nájdete ju v Apollo Business Center II , Prievozská 4/D,blok E, na 1. poschodí v Bratislave.

 

 

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS