mlada zenaOrgazmus je definovateľný ako náhle uvoľnenie napätia, ktoré doprevádza nekontrolovateľné spontánne sťahovanie svalov.

Čo sa s nami deje počas orgazmu?

Okolie pošvového vchodu sa sťahuje a análny zvierač sa začne behom orgazmu zvierať. Klitoris sa stane pravdepodobne takým citlivým že ho nebude možné trieť. Orgazmus môže byť fyzicky a citové veľmi intenzívny a extatický.

Zrýchľuje sa srdečná činnosť, zvyšuje sa telesná teplota a zrýchľuje sa aj dýchanie. Citlivejšie ženy môžu behom orgazmu plakať alebo akoby stratiť vedomie. Cez vyvrcholenie dochádza ku zvýšenej sekrécii pošvovej vlhkosti. Rozhodne sa budeš cítiť viac uvoľnená a telesne a aj duševne príjemne.

Niektoré ženy môžu začať stimuláciu znovu a prežiť tak niekoľkonásobné vyvrcholenie. Orgazmus môžeš dosiahnuť aj stimuláciou bradaviek. Pri vzrušení sa bradavky zväčšia a postavia sa. Stimuluj ich prstami, ale tiež môžeš použiť vibrátor. Môžeš s ním krúžiť okolo bradaviek a pritom zvierať stehná. Orgazmus je skrátka veľmi príjemný a niekedy veľmi ťažko definovateľný.

Kde a ako hľadať G bod?

Ženy od mužov môžu orgazmus dosiahnuť viacerými spôsobmi. Dráždením klitorisu, vaginálnou masturbáciou alebo stimuláciou bodu G. Partner ťa môže ľahko doviesť k orgazmu dráždením klitorisu alebo pri súloži.

Nájsť a správne stimulovať G bod nie je tak ľahké. Veľa ľudí ani nevie že G bodexistuje a ak aj vedia tak nevedia kde sa nachádza. Existujú rôzne erotické pomôcky ako sa k tomuto bodu ľahšie dostanete.

Bod G je sformované množstvo nervového tkaniva umiestneného okolo močovej trubice na prednej strane pošvy. G bod je ohnisko ženského sexuálneho vzrušenia. Veľkosť a umiestnenie G bodu sa môže u každej ženy líšiť ale obvykle je to v druhej tretine pošvy. Nauč svojho partnera dráždiť tento bod, zažiješ silnejšie vzrušenie a možno aj nový rozmer orgazmu. Nie je ho  jednoduché lokalizovať. Niekedy trvá ženám veľmi dlho než ho sami nájdu, niektoré dokonca ani neveria že ho majú.

potesenie zena

Ponúkame vám ľahký spôsob ako G bod nájsť

Ľahnite si na chrbát, roztiahnite nohy, ohnite kolená a pod panvu si môžete položiť vankúš. Váš partner nech si navlhčí prsty a najdlhší (najlepšie prostredník) zasunie do pošvy. V dvoch tretinách dĺžky vagíny pritlačí prst smerom dopredu. Treba preskúmať oblasť okolo močovej trubice a zľahka tlačiť na stenu pošvy. Toto miesto celé obklopené svalovým tkanivom bude možno treba pritlačiť viac,  než by sa mohlo zdať a tiež treba hľadať prstom zo strany na stranu. Keď partner narazí na to pravé miesto určite to spoznáš. Ak sa tkanivo G bodu stimuluje a dráždi môže svojím zdurením pripomínať tkanivo stoporeného penisu.

Stimulovanie G bodu

Keď ste už s partnerom úspešne lokalizovali G bod, môžete skúsiť kombináciu dráždenia klitorisu a G bodu naraz. Táto kombinácia by ti mala priniesť veľmi intenzívne pocity. Partner vám môže G bod dráždiť vtedy, keď budete ležať na chrbte, ale aj vtedy keď si kľaknete. Pri dráždení zozadu môže vložiť dva prsty do vašej vagíny a pohybovať nimi zo strany na stranu a zozadu dopredu. Mnoho žien má dráždenie zozadu radšej, pretože vtedy je lepší prístup k prednej strane pošvy. Väčšina žien potrebuje k dosiahnutiu orgazmu silnejší tlak a rýchle rytmické trenie G bodu.

U niektorých žien sa môže dostaviť nutkanie na močenie,  preto sa doporučuje pred masturbáciou vyprázdniť močový mechúr. Pri stimulácii G bodu a následnom orgazme dochádza k vylúčeniu istého množstva tekutiny, čo môže byť považované za striekanie ženy pri mokrom orgazme.

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame