Ukončená súťaž

Komfort a bezpečie každý deň

Každá žena počas svojho života sa dostane do veku, v ktorom hygienické vložky tvoria neoddeliteľnú súčasť produktov, ktoré musí mať po ruke. Využíva rôzne značky hygienických vložiek alebo tampónov. Kým si nájde svoju obľúbenú značku, ktorá je vyhovuje po každej stránke, vyskúša množstvo druhov vložiek od rozličných výrobcov.

Dámske vložky musia spĺňať určité kritéria a kvalitu. Je potrebné si uvedomiť, že nesprávne používanie môže zapríčiniť telu určité problémy.

Každý z nás sníva o krásnych, bohatých a zdravých vlasoch.
Ich každodenná úprava, teplo z fénov, kuliem a žehličiek, nepriaznivé vplyvy prostredia, zanecháva stopy na ich kvalite. Toto namáhanie vlasom bezpochyby škodí. Poškodené vlasy a rozštiepené končeky sa sami neobnovia. 
Ak chceme mať vlasy krásne a zdravé, je potrebné dopriať svojím vlasom nevyhnutnú starostlivosť a ochranu. Existuje množstvo produktov, ktoré sú na to určené. Dôležité je vybrať si tie správne, určené pre daný typ vlasov. Prípravky Innova Repair ošetrujú vlasovú kutikulu, vlasové vlákna a štruktúru každého vlasu. Vaše vlasy budú ošetrené, vyživené a plné lesku.

Blíži sa jeseň, čas keď rána sú sychravé a chladné. Obdobie, keď často prichádzajú prvé prechladnutia, nádchy, pocity únavy... Nastáva čas, kedy je dobré začať organizmus pripravovať na chladnejšie počasie a na blížiacu sa zimu. Doprajte telu detoxikačnú kúru v podobe prírodných produktov ako je Mladý jačmeň a Chlorella značky Bio Organic Foods.

Mladý jačmeň a Chlorella si v poslednom období získali veľmi veľa fanúšikov. Mnohí tieto produkty poznajú aj pod názvom - Zelené potraviny.

Sú dôležitou súčasťou novej celosvetovej vlny stravovania, nazývanej tiež "green foods" – zelená strava. Tieto potraviny dokážu organizmu dodať potrebné vitamíny, minerály a zároveň telo detoxikovať, regenerovať, sťahovať prekyslenie a v neposlednom rade, posilniť obranný systém človeka - imunitu. Tým, že obsahujú optimálny pomer živín s vysokým obsahom nutričných látok potrebných k správnemu fungovaniu tela, sú schopné vytvoriť prirodzené prostredie pre dlhý a zdravý život.

Prírodná kozmetika sa stala v posledných rokoch skutočným hitom. O liečivých účinkoch prírodných výťažkov sa vie už mnohé storočia. Aj keď sa na trhu nachádza obrovské množstvo chemických kozmetických prípravkov, získava si biokozmetika čoraz viac fanúšikov a nadšených používateľov.

V poslednej dobe po celom svete vzrástol záujem o liečebné a hygienické vlastnosti aniónov. Vďaka použitím najmodernejších technológií používanými firmou Winalite sa podarilo vyrobiť rôzne produkty dámskej hygieny. 
Jedny z  najobľúbenejších produktov, ktoré obsahujú aniónovú vrstvu sú nepochybne dámske hygienické vložky "Love moon". 

Mnoho žien trávi každý deň v kuchyni niekoľko hodín prípravou čerstvého jedla. Určite by tento čas radšej venovali svojej rodine či príjemnejším povinnostiam, ako je každodenej príprave pokrmov. 

Prečo plytvať čas každodenným nakupovaním a neustálym varením, aby vaše potraviny a pokrmy boli vždy čerstvé a chutné?
Pri skladovaní čerstvých i opracovaných surovín v sklenených dózach budú vaše potraviny a pokrmy aj po niekoľkých dňoch chutiť stále, ako by ste ich práve kúpili alebo uvarili.