Ukončená súťaž

Vyhrajte knihu Skryté tajomstvo dlhovekosti, ktorú by si mal prečítať každý, kto si túži uchovať zdravie a vitalitu až do vysokého veku!

Dezinfekcia svojho okolia a domácnosti je v dnešnej dobe nutnosť. Aktuálne správy informujú, že koronavírus môže zostať životaschopný hodiny dokonca až niekoľko dni na rôznych povrchoch. Je to individuálne od rôznych materiálov. Preto nezabúdajme, že čistým okolím chránime seba ale aj blížnych.

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať knihu - prelomový bestseller s názvom Skryté nebezpečenstvo zdravých potravín. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa uvedenej knihy. 

 

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať 3D nalepovacie hodiny. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 

Kolekcie detskej módy od známych značiek ako je MyCeremony, Wojcik Fashion, Daga, Emel či SMOOCH sú určené pre veľmi náročného klienta, akými sú naše deti.

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať 17-dielny Rotačný nerezový stojan na koreničky podľa vlastného výberu. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín".