Vyhrajte Stojan na koreničky podľa vlastného výberu 

sada koreniciek otocna kinghoff nerezove 700x700

 

17-dielný Rotačný nerezový stojan na koreničky môžete vyhrať, ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 


Nástenné hodiny dotvárajú atmosféru každého interiéru. Napriek digitalizácii a rôznym mobilným zariadenia takmer s istotou môžeme povedať, že sa nachádzajú asi v každej domácnosti.
Sú dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Hodiny sa neraz používajú nielen ako funkčný ale i ako dizajnový doplnok. Peknými hodinami veľmi jednoducho  dokážete spestriť váš byt či dom.
V našom obchode nájdete aj množstvo ďalších darčekov či exkluzívne doplnky do bytu, ktoré skrášlia interiér vášho domova, alebo s nimi urobíte radosť svojim blízkym.

 

Súťaž bola ukončená a výhru získava : K.Vargová, Tvrdošovce

Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu súťaž.


Súťažná otázka znela:

Koľko kryštálikov majú hodiny model - JVD HT074 ?

Odpoveď nájdete na stránke dekoraciedobytu.sk v časti Dizajnové hodiny.

Súťaž prebieha do 30.11.2018 vrátane.


Výherca si bude môcť vybrať jeden produkt z dvoch ponúkaných modelov koreničiek 17-dielný Rotačný nerezový stojan na koreničky Kinghoff 4011 alebo Kinghoff 4006 v hodnote 20,50 eur !!!

 

Nerezov stojan 56d72eaededbc 400x400 Nerezov stojan 565a01ea9298e 400x400

Výhru do súťaže venoval internetový obchod Dekoraciedobytu.sk

 

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov 

 

ZDIEĽAJTE NÁS