thumb sada koreniciek otocna kinghoff nerezove 700x700 Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať 17-dielny Rotačný nerezový stojan na koreničky podľa vlastného výberu. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 

Vyhrajte Stojan na koreničky podľa vlastného výberu 

sada koreniciek otocna kinghoff nerezove 700x700

 

17-dielný Rotačný nerezový stojan na koreničky môžete vyhrať, ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 


Nástenné hodiny dotvárajú atmosféru každého interiéru. Napriek digitalizácii a rôznym mobilným zariadenia takmer s istotou môžeme povedať, že sa nachádzajú asi v každej domácnosti.
Sú dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Hodiny sa neraz používajú nielen ako funkčný ale i ako dizajnový doplnok. Peknými hodinami veľmi jednoducho  dokážete spestriť váš byt či dom.
V našom obchode nájdete aj množstvo ďalších darčekov či exkluzívne doplnky do bytu, ktoré skrášlia interiér vášho domova, alebo s nimi urobíte radosť svojim blízkym.

 

Súťaž bola ukončená a výhru získava : K.Vargová, Tvrdošovce

Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu súťaž.


Súťažná otázka znela:

Koľko kryštálikov majú hodiny model - JVD HT074 ?

Odpoveď nájdete na stránke dekoraciedobytu.sk v časti Dizajnové hodiny.

Súťaž prebieha do 30.11.2018 vrátane.


Výherca si bude môcť vybrať jeden produkt z dvoch ponúkaných modelov koreničiek 17-dielný Rotačný nerezový stojan na koreničky Kinghoff 4011 alebo Kinghoff 4006 v hodnote 20,50 eur !!!

 

Nerezov stojan 56d72eaededbc 400x400 Nerezov stojan 565a01ea9298e 400x400

Výhru do súťaže venoval internetový obchod Dekoraciedobytu.sk

 

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov 

 

ZDIEĽAJTE NÁS