nalepovacie hodiny Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať 3D nalepovacie hodiny. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 

Vyhrajte 3D nalepovacie hodiny DIY Clock 1-12 - Silver

hodiny 3d

 

3D nalepovacie hodiny môžete vyhrať, ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa "nástenných hodín". 


Nástenné hodiny dotvárajú atmosféru každého interiéru. Napriek digitalizácii a rôznym mobilným zariadenia takmer s istotou môžeme povedať, že sa nachádzajú asi v každej domácnosti.
Sú dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Hodiny sa neraz používajú nielen ako funkčný ale i ako dizajnový doplnok. Peknými hodinami veľmi jednoducho dokážete spestriť váš byt či dom.
V našom obchode nájdete aj množstvo ďalších darčekov či exkluzívne doplnky do bytu, ktoré skrášlia interiér vášho domova, alebo s nimi urobíte radosť svojim blízkym.

Súťaž bola ukončená a výhru získava : Emília Kožáková, Nové Mesto nad Váhom

Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu súťaž.


Súťažná otázka znela:

Aká je dĺžka minútovej ručičky od osi hodiny model - DIY Clock 1-12, Silver 80-130cm ?

Odpoveď nájdete na stránke Dizajnove-doplnky.sk v časti nástenné nalepovacie hodiny.

Súťaž prebiehala do 29.2.2020 vrátane.


Výherca, ktorý správne odpovie na otázku získa 3D nalepovacie hodiny v hodnote 15,98 eur !!!

 

Výhru do súťaže venoval internetový obchod Dizajnove-doplnky.sk

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov 

 

ZDIEĽAJTE NÁS