banner-sutaz-dozyKaždý deň trávite v kuchyni niekoľko hodín prípravou čerstvého jedla. Čo však s jedlom, ktoré hneď nezkonzumujete alebo nakúpite ho viac do zásoby?
Pri skladovaní čerstvých i tepelne upravených surovín v sklenených dózach budú vaše potraviny a pokrmy aj po niekoľkých dňoch chutiť rovnako, ako by ste ich práve kúpili alebo uvarili. Dôležité je ich správne uskladniť.

dozy-sklene-glasslockMnohí potraviny uskladňujú v plastových dózach, tie však neudržia stav potraviny kvalitnú tak dlho ako keď ju vložíte do čistého a zdravotne nezávadnej sklenenej dózy. Ak chcete svoje potraviny udržať dlho čerstvé, svieže a hlavne bez škodlivých látok, je to najlepšie riešenie.
Dôležité sú použité materiály a to netoxické sklo. Nehrozí teda žiadne uvoľnenie škodlivých látok do pokrmu. Na sklenených dózach sa neusadzujú zvyšky jedla ani nezanechávajú zápach po predošlých potravinách, čo určite ocení každý z nás.

 

Najčastejšie dôvody prečo potraviny predčasne strácajú svoju chuť i vitamíny

  • Teplo, vlhko, svetlo, vzduch - odoberajú prirodzené vlastnosti potravín.
  • Vírusy, baktérie, huby, plesne, parazity - spôsobujú vážne ochorenia.
  • Oxidácia a kvasenia - produkujú jedovaté prvky nebezpečné pre zdravie.

sklenene-dozyPrečo dať prednosť skleneným boxom oproti plastovým dózam.

Každá gazdinka či mamička ocení zdravotná nezávadnosť týchto boxov. Dózy Glasslock môžete používať v domácnosti, ale aj na cestách, výletoch a môžete ich využiť aj ako desiatové boxy pre deti. Dôkazom, že Vám veľmi záleží na vašich najbližších je zdravé jedlo v bezpečných boxoch.  Potraviny v dózach môžete skladovať v miestnostiach, v chladničkách i v mrazničkách. Sú vhodné na prenos jedla,  na výlety, dovolenky, alebo ich použiť ako desiatové či obedové dózy. Ich kvalitu ocenia najmä tý, ktorým záleží na tom, aby sa potraviny dostávali kvalitné a najmä zdravotne nezávadné.

 

Na trhu je dnes už veľký výber nádob misiek a dóz na potraviny. Dózy Glasslock sú jednotkou na trhu, vďaka svojmu univerzálnemu využitiu.

Môžete ich využiť na uskladnenie potravín, do mikrovlnnej rúry, ohrievať v nich pokrmy alebo uchovávať v nich potraviny a pripravené jedlá v chladničke či mrazničke.

 

Dajte prednosť zdravotne nezávadným skleným dózam - stane sa z nich neoceniteľný rodinný pomocník.

 

Pre viac informácií o produktoch kliknite sem.


 

SÚŤAŽ o sklenenú dózu GLASLOCK - UKONČENÁ !

 

Výhercom sa stal/a pani Račeková L, Nitra

 

Výhra obsahuje:
1x sklenená dóza 715 ml v cene 6,90 eur.

Súťažná otázka znela:
Z čoho je vyrobený vrchnák na tieto dózy a akú zložku neobsahuje tento materiál? (odpoveď sa dozviete na dozy.sk)

 

Odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

 

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.

 

*Odoslaním odpovede súhlasíte so zaradením vášho kontaktu do našej databázy odberu noviniek emailom. Výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v systéme a nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s Nariadením o ochrane osobných údajov.

ZDIEĽAJTE NÁS