kozmetika milva chinin.skNa našom trhu sa vyskytuje množstvo kozmetiky. Mnohé z nich sú zamerané na určitý druh pleti, tela či vlasovú kozmetiku. Jednou s kvalitných značiek je aj Milva. Má viac ako 10 ročnú históriu na bulharskom trhu.

Do kozmetickej série Milva patria šampóny, vodičky a vazelíny vyrobené z najkvalitnejších zložiek. Formula každého produktu sa neustále zdokonaľuje, aby ponúkala maximálnu kvalitu a efekt!


Produkty Milva obsahujú prírodné zložky, za cieľom nájsť riešenia konkrétnych dermatologických problémov, ako aj stálej starostlivosti o vlasy.

Milva teraz prichádza na Slovensko a do Čiech!

Naše produkty:

Milva chinínový šampón, chinínová voda a chinínová voda forte sú efektívné kozmetické prípravky založené na účinku chinínu ako účinna látka. Chinín rýchlo preniká do vlasovej pokožky, urýchľuje mikrocirkuláciu, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie a lámanie vlasov. Robí vlasy pružnými a odolnými. Prípravky sú mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy.

Ružová voda a ružová voda s ružovým maslom sú určené pre citlivú a jemnú pokožku. Čistí, zvlhčuje a tonizuje pokožku tváre, rúk a aj celého tela. Zachováva ju mäkkú, hladkú a elastickú. Ružová voda vyživuje suché a lámavé vlasy. Obklady s ružovou vodou pôsobia prospešne pri opuchnutých a unavených očiach. Pridaná k vode do vany má výborný uvoľňujúci účinok.

Kombinácia chinínu a ženšenového extraktu v šampóne a vo vodičke na vlasy s chinínom a ženšenom, vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy. Zlepšuje mikrocirkuláciu v oblasti vlasovej pokožky a vlasom pridáva hebkosť a elastickosť. Mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy, pri sezónnej strate vlasov a strate vlasov na základe stresu.

Šampón Huma s liečivým ílom je perfektne vyvážený kozmetický prípravok, obsahujúci biely kaolín. Čistí a vlasy a kožu až do hĺbky a ich chráni pred vznikom lupín, svrbením hlavy a s nimi spojenou stratou vlasov. Pravidelné užívanie šampónu s liečivým ílom obnovuje pevnosť vlasu a viditeľne zväčšuje objem vlasov, pridáva im lesk a zabraňuje nadbytočnému masteniu.

Regenerujúci efekt šampónu Hair Repair zaisťuje výbornú starostlivosť o upravované a zničené vlasy. Dodáva lesk, objem a hebkosť. Unikátna kombinácia extraktu aloe vera, pšenice a chinínu spevňuje štruktúru slabých a tenkých vlasov a rýchlo obnovuje ich životaschopnosť, nežne čistí a vyživuje skalp. Vďaka svojej delikátnej formule je vhodný na každodenné použitie.

 

PR článok

 

Súťaž ukončená - SÚŤAŽTE S NAMI A VYHRAJTE
2x Balík na regeneráciu vlasov a podporu rast vlasov:

 

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA znela: Aké sú aktívne naturálne zložky v Milva Šampón HAIR REPAIR?

 

O výhercovia boli kontaktovaný ohľadne prevzatia výherného balíčka.Obsah balíku:
2x Šampón Hair repair 200ml + 2x Chinínová voda s rozprašovačom 200ml + 2x Chinínová maska na vlasy (V každom balíku 6 produktov).
Cena balíka: 39.80 eur

 

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.

 


*Odoslaním odpovede súhlasíte so zaradením vášho kontaktu do našej databázy odberu noviniek emailom. Výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v systéme a nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s Nariadením ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

ZDIEĽAJTE NÁS