weleda sutazHebká a pevná pokožka je snom každej ženy. Celulitída, niekedy tiež nazývaná pomarančová koža, trápi mnoho žien. Hoci ide skôr o kozmetický problém, prejavy celulitídy sú vnímané ako veľmi nepríjemné.

Preto hľadáme rôzne spôsoby, ako sa nevzhľadných jamiek v pokožke účinne zbaviť a ako obnoviť jej pevnosť. Podporte krásu a zdravie svojej pokožky vďaka jedinečnej sile extraktu z mladých brezových lístkov. Pomôžu vám k tomu tri jednoduché rituály - masáže, striedanie teploty sprchy a osviežujúci detoxikačný nápoj.

Brezové lístie prebudí telo a naštartuje jeho očistné mechanizmy

V mladých brezových lístkoch prebiehajú intenzívne procesy látkovej výmeny, ktoré majú jeden zásadný efekt: vedú k tvorbe éterických olejov a flavonoidov, čo sú látky, ktoré čistia krv a odvádzajú nepotrebné tekutiny von z tela.

Jedinečná kombinácia účinných zložiek brezovej starostlivosti Weleda na čele s výťažkom z mladého brezového lístia z južných Čiech podporuje detoxikáciu organizmu a vyhladenie celulitídy.

Dermatologické testy preukázali spevnenie a vyhladenie pokožky o 21% po 28 dňoch používania Brezového oleja na celulitídu Weleda.

3 Rituály pre krásu a zdravie

 • weleda 0021. Ľahká a účinná masáž proti celulitíde
  Naneste Brezový olej na celulitídu Weleda plynulými krúživými pohybmi na boky a stehná.
  Masáž vykonávajte vždy smerom k srdcu - napomôžete tak dobrému prekrveniu pokožky, ktoré je pre účinnú masáž naozaj zásadné. Ak budete pokožku masírovať taktiež pred použitím oleja, jeho účinky tým ešte umocníte.
  Masáž vykonávajte v prvých 14 dňoch 2x denne, neskôr aspoň 1x denne.
 • 2. Osviežujúca striedavá sprcha
  Zakončite svoje bežné sprchovanie inak - striedaním teplej a studenej vody v oblasti nôh a bokov. Postupujte pritom vždy smerom k srdcu. Pomôžete tak rozprúdiť krv. Ideálne tak doplníte sprchu s jemným Brezovým sprchovacím peelingom, ktorý Vašu pokožku skvele pripraví na ošetrenie olejom.
 • 3. Urobte niečo dobré pre svoje telo aj zvnútra


Skúste osviežujúci kokteil s BIO Brezovou očistnou kúrou Weleda. Budete na neho potrebovať: 1 polievkovú lyžicu BIO Brezovej očistnej kúry, 1 dl perlivej vody, šťavu z ½ citróna, 0,5 dl šťavy z grapefruitu a plátok kiwi na ozdobenie.

Viac informácií nájdete na www.weleda.sk a na www.breza.weleda.sk

weleda celulitida sutaz 001


Súťažná otázka:

Z akej oblasti Weleda získava brezové lístie?

Výhra: 3x Brezový set na celulitídu

Súťaž je ukončená.

Výhercovia boli kontaktovaný

Srdečne blahoželáme!

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

ZDIEĽAJTE NÁS