dreamstime xxl 46180450 s grandiosoftNajkrajším darčekom je bezpochyby to, ak človek venuje svojej rodine čas, pozornosť a lásku, keď dokáže svojim blízkym prejaviť náklonnosť. Vtedy aj malý, symbolický darček vyvolá veľké pozitívne emócie.

Vianoce sa blížia míľovými krokmi a väčšina mužov premýšľa o tom, ako dať svojim milovaným ženám v rodine najavo, že im na nich záleží. Čím prekvapiť svoju dcéru, manželku a matku v štedrovečerný deň? Tu sú naše tipy.

Darček pre dcéru

Čo sa mladých dievčeniec týka, len máloktorá sa nerada hrá či parádi. Žiaden starostlivý otec neurobí chybu, keď sa rozhodne svojej dcére kúpiť na Vianoce hračky alebo oblečenie. Najvhodnejšími materiálmi na zimné šaty pre deti sú prírodné materiály - bavlna a úplet, ktoré sú nielen jemné a hebké, ale aj dostatočne hrejivé. Či chcete svojej ratolesti kúpiť oblečenie na každodenné nosenie, alebo odev na špeciálne udalosti, pozornosť zamerajte na dizajn, aj na kvalitu. Čo sa najobľúbenejších hračiek malých slečien týka, medzi TOP darčeky patria kuchynky pre deti, bábiky, kočíky, plyšové zvieratká a stavebnice - toto všetko môže vašu princeznú pod vianočným stromčekom potešiť.

Darček pre manželku

Obľubuje vaša životná láska športovanie? Patrí do veľkej a stále sa rozrastajúcej rodiny lyžiarov? Pokiaľ máte doma športovkyňu, ktorá jazdí na skialpinistických lyžiach, darujte jej skialpinistické viazanie. Ak viazanie má, môžete jej vybrať nové paličky alebo iné doplnky – lyžiarsku prilbu či okuliare. Skvelým tipom na darček pre športovkyňu je tiež módne športové oblečenie, ktorému žiadna žena neodolá. Nové kolekcie športových odevov na zimnú sezónu sú už dávno na predajných pultoch. Tohtoročná ponuka hýri impozantnými športovými modelmi, len im treba dať šancu a na Vianoce nimi svoju polovičku prekvapiť.

Darček pre matku

Krásne kvety a drobné dekorácie potešia vždy. Či sa rozhodnete darovať svojej matke kyticu kvetov, živú zeleň v kvetináči, alebo dizajnovú dekoráciu, takýmto výberom nikdy neurobíte krok vedľa. Bytové dekorácie dodávajú domácnosti štýl a prispievajú k jej výnimočnosti. Ozdobné vianočné sviečky umocnia vianočnú náladu a zvýraznia atmosféru sviatkov. Ak sa rozhodnete darovať svojej matke kvety, alebo peknú bytovú dekoráciu, určite sa bude mať z čoho tešiť. No prekvapiť ju môžete aj výzdobou domácnosti. Vstupné dvere rodičovského domu môžete vydekorovať čečinou a na okná nalepiť ozdobné fólie s vianočnou tematikou. Vhodné sú aj blikajúce reťaze či lampášiky. Na záver môžete svojej matke vyzdobiť vianočný stromček tradičnými vianočnými guľami, chutnou čokoládovou kolekciou a salónkami, nech sú jej Vianoce sladké - šťastné a veselé.

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS

Odporúčame