thumb Fotokniha deLUXE 2Až máte radi pohyb alebo ste športovo zameraní a absolvujete v lete množstvo výletov na ktoré ste hrdí vytvorte si z nich fotoknihu.

Môžte sa nimi pochváliť svojim blízkym a možno ich motivujete k podobným výkonom. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

hory fotoknihaAž by ste zatúžili po top kvalite vyberte si fotoknihu deLUXE - pri výrobe je použitý značkový fotopapier na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní.

PR reklama