sutaz zdravieastyl kniha Vyhrajte knihu Skryté tajomstvo dlhovekosti, ktorú by si mal prečítať každý, kto si túži uchovať zdravie a vitalitu až do vysokého veku!

Vyhrajte knihu: Skryté tajomstvo dlhovekosti

sutaz zdravieastyl kniha2

Predstavte si, že by ste boli zdravý, vitálny a v plnej sile až do vysokého veku. Žiaden úbytok svalovej hmoty, žiadne boľavé kĺby a žiadne tráviace ťažkosti!

Často počúvame, že vedecký výskum v budúcnosti prinesie elixír, ktorý nám umožní žiť dlhšie a zdravšie. Vďaka doktorovi Gundrymu máme recept na dlhovekosť na dosah ruky už teraz!

Ako totiž odhaľuje vo svojej knihe Skryté tajomstvo dlhovekosti, všetky nástroje, ktoré nám môžu otvoriť dvere k dlhšiemu a zdravšiemu životu, máme vo svojich rukách.

 

Knihu môžete vyhrať, ak sa zapojíte do našej súťaže a napíšete správnu odpoveď na našu otázku:

Ako sa volá prvá kniha od Dr. Gundryho, ktorá vyšla vo vydavateľstve Grada?

 

Odpoveď nájdete aj web stránke vydavateľa www.grada.sk

Súťaž prebiehala do 19.7.2020

Výherca, ktorý správne odpovedal na otázku a získal knihu: "Skryté tajomstvo dlhovekosti" je: Iveta P. , Bratislava

 

Knihy do súťaže venovalo vydavateľstvo Grada.

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár dole pod článkom.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov 

 

ZDIEĽAJTE NÁS