ceremony detska exkluzivna moda

Kolekcie detskej módy od známych značiek ako je MyCeremony, Wojcik Fashion, Daga, Emel či SMOOCH sú určené pre veľmi náročného klienta, akými sú naše deti.

 

„Dokonalosť celku tvorí dokonalosť každého jedného
aj toho najmenšieho detailu"

 

Pohodlie dieťaťa je vždy na prvom mieste, potom je až štýl a móda. Vysoká úroveň, kvalitné materiály, dokonalý strih a prevedenie oblečenia je cieľom každej z týchto spoločností.

Elegantné a sofistikované detské módne kolekcie plné štýlu a originálneho dizajnu sú navrhované na rôzne príležitosti. Naši dizajnéri kombinujú tie najkrajšie látky so zaujímavými detailmi a vytvárajú tak exkluzívne produkty pre deti s vlastným štýlom. Spoločenské a slávnostné šaty sú naozaj tak nádherné, že im neodolá žiadne dieťa. Presvedčte sa sami a navštívte náš eshope alebo rovno predajňu.

Aby ste si to mohli vyskúšať pripravili sme pre vás súťaž, kde jeden z vás vyhrá 50,- Eurovú poukážku na nákup našich produktov v obchode www.myceremony.eu

 

Súťaž bola ukončená a výhru získava : Barbora Jánošíková, Piešťany

Srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu súťaž.

 

Súťaž ukončená - Súťažná otázka znela:

ceremony detska modaAko sú vyrábané topánočky EMEL?

Súťaž prebiehala do 30.12.2018 vrátane.


Cenou je darčeková poukážka v hodnote 50 € na nákup v predajni MyCeremony v Čadci alebo e-shope

 

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


Výhru do súťaže venoval obchod so značkovou detskou módou Myceremony.eu 


*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

ZDIEĽAJTE NÁS