wellness bars sutazPredstavujeme vám Tyčinky Natural Balance - nové proteínové tyčinky so 100% prírodným a výživným zložením. Sú ideálnou pochúťkou pre ľudí, ktorí dbajú na zdravú stravu a sem-tam si chcú dopriať sladkú maškrtu bez výčitiek. Vďaka vysokému podielu proteínov a nízkemu glykemickému indexu, udržujúcu nízku hladinu cukru v krvi, rýchlo zaženú hlad a postupne uvoľňujú dávku energie na dlhú dobu.

Sú vyrábané v dvoch chutných príchutiach: ovocná a čokoládová.
Cena jedného balenia je 14,90 EUR a nájdete v ňom 7 tyčiniek.

Prečo sú Tyčinky Natural Balance jedinečné?

 

  • Majú vysoký obsah bielkovín, vďaka čomu budete mať dlhšie pocit sýtosti
  • Obsahujú vysoký podiel vlákniny - zo 4 druhov obilnín na podporu trávenia
  • 100% prírodné- neobsahujú umelé farbivá, konzervanty, sladidlá, ani geneticky modifikované zložky.
  • Majú nízky Gl – vďaka tomu získate energiu a lepšie sústredenie
  • Len 150 kcal – toľko kalórií ako v dvoch pohároch nízkotučného mlieka


Iba prírodné zložky najvyššej kvality

Tyčinky Natural Balance sú vyrobené z prírodných potravín ako je mlieko(srvátka), hrášok, sója, jačmeň, ovos, ryža a pšenica. Obsahujú iba prírodné príchute a farbivá (v ovocnej prášok z repy a v čokoládovej kakaový prášok).

Tri zdroje bielkovín pre optimálne zloženie aminokyselín z hrášku, srvátky a sóje.
Väčšina proteínových tyčiniek obsahuje iba jeden zdroj bielkovín. Viaceré zdroje bielkovín poskytujú viac výhod i viac výživy. Štúdie preukázali, že izoflavón genisteín zo sóje pomáha redukovať riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.  

Prirodzene bohaté na vlákninu, s nízkym glykemickým indexom a viacerými obilninami.
Tyčinky Natural Balance obsahujú vlákninu z rôznych typov zŕn. Vysoký podiel obilnej vlákniny v tyčinkách napomáha správnemu fungovaniu trávenia. Rozpustná vláknina z ovsa vytvára v žalúdku gél, ktorý prispieva k dlhotrvajúcemu pocitu sýtosti a  napomáha telu zbaviť sa cholesterolu. Nerozpustná vláknina, získaná z rôznych zŕn, viaže v tele vodu a vytvára nekalorický objem, ktorý taktiež podporuje pocit nasýtenia.

Obe Tyčinky Natural Balance obsahujú 100% prírodné príchute. V ovocnej je granátové jablko, acai a čučoriedky. V čokoládovej je chuť kakaových bôbov. Tieto zložky sú nielen úžasne chutné, ale tiež dobre známe pre svoje antioxidačné vlastnosti.

 

POZOR, SÚŤAŽ je už UKONĆENÁ!
Vyhrajte balenie Tyčiniek Natural Balance od Wellness by Oriflame v hodnote 14,90 EUR!

 

Výherkyni blahoželáme.

 

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA znela :


KOĽKO KALÓRIÍ MAJÚ TYČINKY NATURAL BALANCE?
Správnu odpoveď a tiež tip, ako môžete získať ovocné tyčinky s 20% zľavou, hľadajte na www.oriflame.sk

Odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.

 

*Odoslaním odpovede súhlasíte so zaradením vášho kontaktu do našej databázy odberu noviniek emailom. Výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v systéme a nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s Nariadením o ochrane osobných údajov

ZDIEĽAJTE NÁS