shaker

Stále navôkol seba počúvame, ako je dôležité dodržiavať pitný režim a že na to nesmieme zabúdať či je leto alebo zima. Už menej sa hovorí o tom ako správne máme uchovávať pripravené nápoje, aby nestratili na kvalite, dokonca aby neboli zdraviu škodlivé.


Veľmi dobre vieme, že nie je vhodné dlhodobo skladovať nápoje v napríklad plastovej fľaši. Nehovoriac o tom, ak je táto fľaša vystavená dlhšiu dobu aj slnečnému žiareniu a zvýšeným teplotám. Pokiaľ nosíte nápoj pri sebe, v takomto prípade je najvhodnejšia nádoba zo skla.

 

Uzatvárateľný pohár - šejker je vyrobený z tvrdeného skla. Dôležitý je použitý materiál a to netoxické sklo. Nehrozí teda žiadne uvoľnenie škodlivých látok do nápoja. Ak ste dostali chuť mliečny kokteil alebo nadýchanú penu do kávy zvládnete to jednoducho aj priamo v šejkry. Obsahuje totiž špeciálnu mriežku pre lepšie a rýchlejšie premiešanie nápoja. Zmes vďaka sitku dôkladne premiešate a prevzdušníte.
Praktický a univerzálny pohár využijete v práci, na cesty či doma. Môžete tak mať svoj obľúbený nápoj stále so sebou.

Mliečne kokteily môžete v uzatvorenom šejkry bez obáv uchovávať v chladničke. Pred použitým ich stačí opäť pretrepať.

 

Pre viac informácií o produkte kliknite sem.


 

SÚŤAŽ o sklenený šejker na nápoje GLASLOCK

 

Výhra obsahuje:
1x sklenený šejker v cene 6,90 eur.

 

Výherca bol kontaktovaný a oboznámený o výhre.

 

Súťažná otázka znela:
V akom objeme sa ponúkajú sklenené šejkre? (odpoveď sa dozviete na jahoda.sk)

Odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

 

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.

 

*Odoslaním odpovede súhlasíte so zaradením vášho kontaktu do našej databázy odberu noviniek emailom. Výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v systéme a nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s Nariadením o ochrane osobných údajov.

ZDIEĽAJTE NÁS