sutaz-revlon1Vlasové oleje sú všeobecne prospešné pre Vaše vlasy a ich štruktúru. Poskytujú im potrebnú regeneráciu a po ich používaní sú vlasy vitálne a zdravé. Špeciálny vlasový olej REVLON Orofluido Elixir je určený primárne na uhladenie, ochranu a hydratovanie Vašich vlasov.

Všetky vlastnosti, ktoré olej má, vychádzajú z troch základných zložiek – argánového oleja, olej z jedlého šáchoru a ľanový olej. Šáchor dodá vlasom akúsi „hladkosť a jemnosť hodvábu", ľanový olej zasa lesk a argánový olej pevnosť, spomínaný lesk a v konečnom dôsledku môžete vlasy ľahšie upravovať. Regenerácia vďaka tomuto vlasovému oleju je realizovaná až do hĺbky vlasovej štruktúry.

V oleji sa nachádzajú aj kationové látky, ktoré zanechávajú vyhladzujúci efekt a tiež redukujú účinok elektrostatického náboja, ktorý je vo vlasoch. Charakteristickým znakom REVLON Orofluido – vlasového oleja je tiež jeho vôňa, ktorú mnohí označujú za orientálnu. Väčšina žien si ju však zamiluje, pretože pôsobí upokojujúco a relaxačne. Na vlasoch sa drží pomerne dlho, pričom jej základ tvorí vanilka. Pri častejšom používaní už nebudete mať problémy s kefovaním a úpravou vlasov, ktoré budú dostatočne pevné a zachovajú si svoj tvar. Je to skvelý prípravok aj pre zväčšenie objemu a k navráteniu prirodzenej krásy vlasov. Ak budete olej aplikovať do suchých vlasov, lesk sa dostaví hneď po prvom použití.

Všeobecne sa však odporúča nanášanie do mierne vlhkých vlasov, pričom na skvelý účinok a efekt postačí len zopár kvapiek tohto skvelého oleja. Samozrejme, množstvo oleja je nutné prispôsobiť veľkosti a objemu vlasov. Po samotnej aplikácií je nutné vlasy neoplachovať a olej neodstraňovať.

Pre koho je určený?

  • Pre každý typ vlasov

Aké budú Vaše vlasy

  • Lesklé
  • Objemné
  • Vitálne
  • Zregenerované
  • Ľahko rozčesateľné

Ako sa správne aplikuje?

  • Do vlhkých vlasov treba naniesť malé množstvo a nechať pôsobiť bez ich ďalšieho umývania a odstraňovania olejov

Pre viac informácií o produkte REVLON Orofluido Elixir kliknite sem.

 


 

Súťaž o REVLON Orofluido Elixir - UKONČENÁ


Výhra obsahuje:  1x REVLON Orofluido Elixir v hodnote 22,50 eur.


Súťažná otázka: Aké typy olejov sa nachádzajú v REVLON Orofluido Elixir?

 

Ďakujeme, že ste sa zúčastnili našej súťaže.

Výhercom súťaže bol kontaktovaný.

 

 

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.

 

*Odoslaním odpovede súhlasíte so zaradením vášho kontaktu do našej databázy odberu noviniek emailom. Výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v systéme a nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s Nariadením o ochrane osobných údajov.