sutaz rovder Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať kvalitnú bukovú posteľ Mária. Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa slovenského výrobcu dreveného nábytku. 

Vyhrajte drevenú - bukovú posteľ Mária

sutaz rovder2

Masívnu posteľ môžete vyhrať, ak nám napíšete správnu odpoveď týkajúcu sa výrobcu dreveného nábytku. 

Na výrobu masívneho nábytku používame kvalitné drevo zo slovenských lesov, ktoré neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé substancie. Nábytok je ošetrený kvalitnými, talianskymi šetrnými lakmi Sayerlack a nemeckými olejovoskami Osmo, ktoré dodajú výrobku prirodzený vzhľad a umocnia pocit prírody. Ekologické aspekty, zdravie a bezpečnosť sú top prioritou pri výrobe nášho nábytku z masívu.
Masívny nábytok sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickým poškodeniam, je vhodný pri malých deťoch a bude Vám dlhé roky slúžiť bez straty kvality s minimálnou údržbou.

V našom obchode si môžete vybrať nábytok z masívneho dreva vo viacerých odtieňoch, ktoré jednoducho prispôsobíte svojim predstavám, možnostiam i súčasnému zariadeniu.


Súťažná otázka znie:

Od ktorého roku firma Rovder vyrába nábytok ?

Odpoveď nájdete na stránke www.nabytokrovder.sk v časti: O firme

Súťaž prebieha do 29.2.2020 vrátane.


Výherca, ktorý správne odpovie na otázku získa kvalitnú bukovú posteľ Mária v cene 200€ !!!

Výhru do súťaže venoval internetový obchod Ekopostele.sk

 

Správne odpovede zasielajte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo vyplňte náš formulár.

Páči sa vám naša stránka? Podporte ju aj na našom Facebooku.


*Odoslaním odpovede výherca súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.zdravieastyl.sk. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov 

ZDIEĽAJTE NÁS

 1. Meno(*)
  Prosím, vypíšte Vaše meno.
 2. Priezvisko
  Invalid Input
 3. Email(*)
  Prosím, napíšte Váš email.
 4. Odpoveď na otázku znie(*)
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. Invalid Input
 6. (*)
  Invalid Input