Ukončená súťaž

Na našom trhu sa vyskytuje množstvo kozmetiky. Mnohé z nich sú zamerané na určitý druh pleti, tela či vlasovú kozmetiku. Jednou s kvalitných značiek je aj Milva. Má viac ako 10 ročnú históriu na bulharskom trhu.

Ženšeň pravý patrí medzi najznámejšie a zároveň najcennejšie liečivé rastliny. Už pred stáročiami bol veľmi cenený a svoju hodnotu si zachováva aj v súčasnosti.

Ženšen pravý je trváca bylina dorastajúca do výšky 60 cm. Pre fytoterapeutické účely je zbieraný koreň šesťročný, plne vyzretý, ktorý má v tomto veku maximálnu silu.

Pre špeciálnu starostlivosť o pleť
Ak má byť pleť krásna, musí byť v prvom rade zdravá. Preto ak sa dostavia akékoľvek problémy, pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť. Tú jej doprajete najmä používaním kvalitnej kozmetiky. Ako teda spoznáte tú správnu kozmetiku, ktorá pleti neškodí?

Hebká a pevná pokožka je snom každej ženy. Celulitída, niekedy tiež nazývaná pomarančová koža, trápi mnoho žien. Hoci ide skôr o kozmetický problém, prejavy celulitídy sú vnímané ako veľmi nepríjemné.

Zaraďte do svojho jedálnička rastlinné spaľovače tukov. Ich výber je pomerne veľký, ich pravidelná konzumácia Vám pomôže schudnúť, zlepšiť metabolizmus a v konečnom dôsledku aj Vaše zdravie.Medzi najznámejšie rastlinné spaľovače tukov patria:

zelená káva (kyselina chlorogénová), zelený čaj (kofeín), acai, chili (kajenské korenie)(capsicum), kurkuma (kurkumín).

Veľmi často hľadáme kozmetiku, ktorá nám sadne. Nie vždy sa nám to podarí na prvý pokus. Preto je veľmi často vyhľadávanou je napríklad aj kozmetika z kozieho mlieka. Už pred tisícročiami bolo kozie mlieko považované za účinný a zdravý prostriedok na ošetrenie pokožky. Určite to nebola náhoda. Je dokázané, že spomaľuje starnutie pleti, lieči akné, skvelo hydratuje.

Každý z nás sníva o krásnych, bohatých a zdravých vlasoch.
Ich každodenná úprava, teplo z fénov, kuliem a žehličiek, nepriaznivé vplyvy prostredia, zanecháva stopy na ich kvalite. Toto namáhanie vlasom bezpochyby škodí. Poškodené vlasy a rozštiepené končeky sa sami neobnovia. 

Perla je klenot z morského dna, ktorý je preslávený ako symbol čistoty, znovuzrodenia a vyrovnanosti. Existuje množstvo variantov periel, môžu byť sladkovodné aj morské, tahitské, alebo špeciálne typy periel zvané akoya, mabe a keshi. Tieto druhy periel nám ponúkajú nekonečné množstvo nádherných a pestrých farebných variantov od bielych, cez slonovinovú bielu, jemne ružovú, ružovú, broskyňovú, zlatistú, cez modrú, šedú až po nádherne exoticky elegantné čierne perly. Keďže ich tvorí príroda, nie sú rovnaké, a tak vytvoriť dokonalý perlový šperk zaberie istý čas.