jahody 02Po takmer 10 ročnej prevádzke internetový portál www.jahoda.sk prechádza výraznými zmenami. Z pôvodného katalógu internetových obchodov sa web mení na e-shop s priamym predajom produktov zameraným na zdravie a potreby pre domácnosť. Ponuku obohacuje aj ďalší sortiment ako sú napríklad hodinky značky Pierre Cardin, parfúmy ESSENSE.

Hlavným zameraním e-shopu je podporovať zdravie a zdravotný štýl. Nájdete tu množstvo overených prírodných doplnkov výživy ako aj medzi zákazníkmi čoraz viac obľúbené zelené potraviny. Ďalšou dôležitou kategóriou sú domáce potreby, nájdete tam napr. koreničky, dávkovače... a iné.

 

Pre lepšie uchovanie čerstvosti a uskladnenie potravín sa naša ponuka nezaobíde bez dóz na potraviny z tvrdeného nezávadného skla, ktoré sú výborným pomocníkom do domácnosti.

Snažíme sa aby nakupovanie bolo príjemnejšie a zábavnejšie preto vám prinášame rôzne zaujímavé zľavy, výhody a kupóny, ktoré nájdete zverejnené na facebooku aj na google+.

Pripravili sme pre vás výhodný vernostný program Zbieraj jahody.
Verný zákazník bude môcť výhodnejšie nakupovať za nazbierané jahody – body. Čím viac jahôd – bodov nazbierate tým získate väčšie zľavy a výhody. Môžete tak nakupovať svoje obľúbené produkty ešte lacnejšie a efektívnejšie.

 

Ako odmenu sme na začiatok spustenia nášho internetového predaja pripravili pre všetkých zaregistrovaných zákazníkov zľavové kupóny.


Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste a preto sa snažíme predávať kvalitné produkty. Nakupujte pre zdravie, nakupujte kvalitne.