weleda sutazHebká a pevná pokožka je snom každej ženy. Celulitída, niekedy tiež nazývaná pomarančová koža, trápi mnoho žien. Hoci ide skôr o kozmetický problém, prejavy celulitídy sú vnímané ako veľmi nepríjemné. Preto hľadáme rôzne spôsoby, ako sa nevzhľadných jamiek v pokožke účinne zbaviť a ako obnoviť jej pevnosť. Podporte krásu a zdravie svojej pokožky vďaka jedinečnej sile extraktu z mladých brezových lístkov. Pomôžu vám k tomu tri jednoduché rituály - masáže, striedanie teploty sprchy a osviežujúci detoxikačný nápoj.

obuv lean sutazPravé kožené topánky sú tou najkvalitnejšou voľbou, ktorú môžete v dnešnej dobe urobiť pre svoje nohy. Vďaka svojim neprekonateľným vlastnostiam je kožená obuv nie len veľmi kvalitná, ale tiež najpohodlnejšia.

Tí, ktorí majú problémy s haluxami alebo deformovanými prstami vedia, čo to je utrpenie pri každom kroku. Kožená obuv sa po určitej dobe nosenia presne prispôsobí chodidlu, preto je tou najsprávnejšou voľbou práve pre takýchto ľudí. Koža je tiež veľmi mäkká, preto nebude na bolestivé miesta tlačiť. Navyše dovoľuje chodidlu dýchať, a tak vás nebudú nohy nepríjemne páliť.

sutaz zdravie a styl privesok mPerla je klenot z morského dna, ktorý je preslávený ako symbol čistoty, znovuzrodenia a vyrovnanosti. Existuje množstvo variantov periel, môžu byť sladkovodné aj morské, tahitské, alebo špeciálne typy periel zvané akoya, mabe a keshi. Tieto druhy periel nám ponúkajú nekonečné množstvo nádherných a pestrých farebných variantov od bielych, cez slonovinovú bielu, jemne ružovú, ružovú, broskyňovú, zlatistú, cez modrú, šedú až po nádherne exoticky elegantné čierne perly. Keďže ich tvorí príroda, nie sú rovnaké, a tak vytvoriť dokonalý perlový šperk zaberie istý čas.

sutaz zochova chataHľadáte darček pre svojich blízkych, alebo si chcete len tak oddýchnuť v krásnom prostredí Karpát?
Zregenerujte a vychutnajte si romantický pobyt v srdci prírody v nádhernom prostredí. Hotel obklopuje prekrásne upravený park s jazierkom a hustý bukový les - ideálne miesto na relax.
Príjemné chvíle oddychu môžete nájsť aj v exkluzívnom, hotelovom Wellness & Spa centre, kde nájdete veľký bazén, vírivku, rôzne sauny a mnoho iného.

kozyKozie kolostrum CAPRAMILK od Slovenského výrobcu -  produkt z kozieho mledziva, kolostra.

Vzácna surovina, produkovaná len v prvých dňoch po narodení potomka. Obsahuje veľmi dôležité živiny potrebné na naštartovanie imunity ako sú bielkoviny, tuky, cukry, vitamíny(najmä A, C, E, vitamíny skupiny B) a minerály (najmä Ca, P, K).

 

Súťaž o koziu kozmetikuVeľmi často hľadáme kozmetiku, ktorá nám sadne. Nie vždy sa nám to podarí na prvý pokus. Preto je veľmi často vyhľadávanou je napríklad aj kozmetika z kozieho mlieka. Už pred tisícročiami bolo kozie mlieko považované za účinný a zdravý prostriedok na ošetrenie pokožky. Určite to nebola náhoda. Je dokázané, že spomaľuje starnutie pleti, lieči akné, skvelo hydratuje.

Prečo práve kozie mlieko?
Kozie mlieko obsahuje účinné látky známe ako ceramidy, lipozomy, koenzým Q10, AHA kyseliny, minerálne látky (vápník, fosfor, horčík a draslík), vitamíny skupiny B a vitamín A. V klasickej forme však nie je až tak účinné, ako keď sa spracuje a rozdelí na srvátku, tuk a tvaroh. V kozmetike sa najviac využíva srvátka a tuk.

sutaz-chlorella-zdravy-zivotTáto sladkovodná riasa je špecifická tým, aká je jednoduchá, ale napriek tomu zložením pre človeka veľmi účinná. Všeobecne je táto riasa zdrojom mnohých živín, ktoré ľudské telo potrebuje a napomáha k zlepšeniu jednotlivých procesov v ňom.

Ak sa dnes spomína riasa, väčšina z nás si vybaví predovšetkým čínsku, japonskú či inú orientálnu kuchyňu, kde sú riasy častou používanou surovinou. Samotná chlorella však neexistuje len jedna, ale pestovaním ju rozdeľujeme na niekoľko druhov. Kvalitná chlorella je pestovaná len heterotrofným spôsobom, teda najmodernejšou technológiou v uzavretých čistých nádržiach. Nepríjemná chuť a taktiež vôňa sú časté pre chlorellu pestovanú vonku v tzv. lagúnach s následne dezintegrovanou bunkovou stenou. Táto stena je narušená umelo, niekedy až neprirodzene, samotné jadro bunky poškodené a výživové látky nie sú v takej kvalite, ako by mali byť. Chlorellu tohto typu nemusíte ani dobre stráviť.