foto dvojicaStáva sa vám občas, že zlyháte v posteli, prípadne že to ide na úvod pomaly a ťažšie? Alebo nemáte ani vôbec chuť na milovanie?
Máme pre vás dobrú správu, na tieto a podobné problémy existuje riešenie. Nie, nehovoríme hneď o nejakých vážnych vyšetreniach alebo operáciách, to napokon ani väčšina z mužov nepotrebuje.

 

shutterstock 260915954__kopia.jpgAk chcete mať lepší sex, môžete pre to spraviť rôzne veci. Vedeli ste o tom, že existuje aj diéta na zvýšenie libida a lepšie milovanie?
Niektoré potraviny majú nielen afrodiziakálne účinky, ale pomáhajú celkovo zlepšeniu potencie a dokonca aj plodnosti. Nejde pritom o nič nové, viacero z nich je známych už stovky rokov. Ak však budete niektoré potraviny jesť častejšie a iné obmedzíte, môžete zlepšiť svoj výkon posteli naozaj viditeľne.

surodenciV súčasnej dobe začína puberta u detí v priemere až o celý rok skôr než tomu bolo pred 50 rokmi. Rodičia sa preto občas mylne domnievajú, že u ich dieťaťa nastúpila klasická puberta, pričom v niektorých prípadoch môže ísť o pubertu predčasnú. Čo je potrebné si všímať a kedy spozornieť?

nahlad kotvicnikÚčinné látky z kotvičníka u oboch pohlaví podstatne zvyšujú sexuálne libido a preto sa pomerne často používa názov aj zelená viagra. Ťažko posúdiť, či tento výraz úplne vystihuje jeho účinky. Pravdou ostáva, že všetky ženské sú odrazu oveľa krajšie a príťažlivejšie.

Táto rastlinka posunie človeka v strednom a staršom veku o pár rokov (pocitovo) späť do jeho mladosti. Jedinec v zrelom veku získa späť svoj predchádzajúci sexuálny apetít. Kotvičník funguje pomaly a nenápadne, chvíľu to trvá než sa jeho účinky prejavia, ako u všetkých prírodných produktov.

nahlad zeler1Na ľudský organizmus ako afrodiziaka pôsobí veľa potravín a korenín, ktoré podporujú potenciu, dodávajú silu, sexuálnu energiu a apetít. Ak cítite, že by váš sexuálny život potreboval trošku posunúť, dodať mu nejakú „šťavu" a vzrušenie, treba vyskúšať afrodiziaka.

Dobré prírodné afrodiziakum by malo v prvom rade pomôcť odbúrať zábrany, ale bez toho, aby sa človek cítil omámený. Okrem toho by malo zvýšiť a predĺžiť výkonnosť, vzrušenie aj sexuálne napätie, naštartovať vaše libido a zintenzívniť orgazmus. Často sú to každému dostupné potraviny a koreniny.

nahlad vztahUrčite nenájdete vo svojom okolí ženu, ktorá žije sama, no zvyčajne nechce ostať sama. Väčšina z nich túži mať pri sebe osobu blízku s ktorou by si rozumela, ku ktorej by sa mohla pritúliť a u ktorej nájde porozumenie, ochranu a lásku. Áno je to osoba mužského pohlavia, po ktorej ženy zvyčajne túžia.

Muži dosť často využívajú tento kredit osamelých a tajne dúfajúcich žien o nájdení si partnera ku svojim flirtom, „veď aj jednorazovka je žena s ktorou sa dá užiť".