Interbeauty 2017Už 33. ročník najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku otvorí brány najnovším trendom v oblasti skrášľovania 5. októbra.
Bratislavská Incheba sa opäť stane dejiskom prezentácie všetkého, čo súvisí s krásou a zdravým životným štýlom. Jesenná edícia veľtrhu Interbeauty sa uskutoční 5. až 7. októbra od 10:00 do 18:00 a pod jednu strechu sústredí odborníkov, desiatky kozmetických značiek a stovky produktov pre krásnu pleť, telo, vlasy i nechty.

BOTANICALEP2 33Vlasy sú všeobecne u žien brané ako koruna krásy. Priznajme si, ktorá z nás netúži mať nádherné zdravé vlasy rôznych odtieňov od blond po tmavovlásku. Pekné, zdravo vyzerajúce vlasy nie sú však úplná samozrejmosť. V dnešnej dobe sú vlasy namáhané rôznymi kozmetickými prípravkami a farbami plných chemických prísad, ktoré nepriaznivo vplývajú na kvalitu vlasov.

cistenie pletiV zimnom období je naša pleť vystavená rôznym teplotným zmenám. Prechody z vykúrených priestorov do štipľavého mrazu či chladnému vetru. Takéto náhle zmeny z alebo do chladného vonkajšieho prostredia zväčša spôsobujú napätie, pálenie pokožky, pocit horúčavy čo spôsobí vysušenie a podráždenie pleti. 

mladistvy vzhlad a krasna pletOd nepamäti sa ženy sa snažia skrývať vek rôznymi metódami a postupmi. Ale ako sa naučiť starnúť s eleganciou a pritom ostať krásnou do vysokého veku? Je na to množstvo receptov.

krasne zdrave vlasy

Používate aj vy doma oleje na vlasy či vlasové masky? Vyhadzujete každý mesiac peniaze za produkty, ktoré sú plné chémie a možno vám viac škodia ako pomáhajú. Prečo si teda radšej nenechať poradiť prírodou a produktmi, ktoré nie sú nijako chemicky upravované. Neviete aké by ste na svoje vlasy mali použiť?

ID 100278164 tvarRozšírené cievky, odborne nazývané aj kuperóza, vznikajú ako dôsledok straty elasticity ciev. Rozšírené cievky sa na pleti objavujú najčastejšie okolo tridsiateho roku života. Objavujú sa u žien ale trápia i u mužov. Zo začiatku sa objavujú zvyčajne okolo koreňa nosa, či na lícach. Môžu sa však objaviť v oblasti celej tváre.